حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/02/06 تعداد بازدید : 194
در پنجمين روز از هفته سلامت
به گزارش روابط عمومي مركزبهداشت ساري همزمان با پنجمين روز از هفته سلامت در مراسمي با حضور دكتر اعرابي معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران،ساداتي معاون تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش مازندران ، زنگ سلامت در دبيرستان حافظ ساري به صدا درآمد.

   به گزارش روابط عمومي مركزبهداشت ساري همزمان با پنجمين روز از هفته سلامت در مراسمي با حضور دكتر اعرابي معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران،ساداتي معاون تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش مازندران ، زنگ سلامت در دبيرستان حافظ ساري به صدا درآمد.

دكتر اعرابي معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اين مراسم ضمن تقدير از همكاري آموزش و پرورش نقش اين نهاد را در كمك به بهبود سلامت جامعه ناثير گذار دانست و گفت: توجه به تغذيه از مهمترين برنامه هايي است كه بايد در دانش آموزان با جديت  مورد پيگيري قرار گيرد.

دكتر اعرابي با اشاره به اهميت تامين ويتامين D  ، نقش آن را در استحكام استخوان ها موثر دانست و بر مصرف قرص آهن  به ويژه در دانش آموزان دختر تاكيد كرد.

وي  بر ضرورت و اهميت فعاليتهاي ورزشي و فيزيكي دانش آموزان را نيز اشاره كرد و گفت : اين برنامه ها  مي تواند در سلامت جامعه نقش تعيين كننده اي  داشته باشد.

در پايان معاون تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش نيز نقش سازنده اين سازمان با بهداشت را حائزاهميت دانست .

گفتني است همزمان با به صدا درآمدن زنگ سلامت مدارس كه هر ساله با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه انجام مي شود نمايشگاه تغذيه سالم نيز برپا شده بود كه با استقبال دانش آموزان ، مربيان و حاضرين در مراسم روبرو شد.

 

در پنجمين روز از  هفته سلامت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal