حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/02/30 تعداد بازدید : 80
با حضور مديركل دفتر نظارت و اعتبار بخشي وزارت بهداشت:
دكتر سيدمحمدحسين ميردهقان مديركل دفتر نظارت و اعتبار بخشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در نشستي با رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازنران و مديران كل بيمه سلامت و تامين اجتماعي و نيروهاي مسلح استان اجراي طرح تحول سلامت در استان مازندران را مورد بررسي قرار داد.

دكتر سيدمحمدحسين ميردهقان مديركل دفتر نظارت و اعتبار بخشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در نشستي با رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازنران و مديران كل بيمه سلامت و تامين اجتماعي و نيروهاي مسلح استان اجراي طرح تحول سلامت در استان مازندران را مورد بررسي قرار داد.

دكترميردهقان با اشاره به ايجاد نرم افزار مربوط به  اطلاعات متخصصان، پزشكان عمومي ، بيمارستانها و اطلاعات جامع پزشكي هر دانشگاه ، استان و شهر در وزارت بهداشت گقت : وزارت بهداشت درنظر دارد موضوع سطح بندي خدمات درماني و اعطاي موافقت اصولي و مجوز تاسيس مراكز پاراكلنيكي را به دانشگاه هاي علوم پزشكي تفويض نمايد.

وي افزود : وزارت بهداشت آمادگي دارد تا به منظور استفاده از ظرفيت هاي درماني سازمان تامين اجتماعي و دانشگاه علوم پزشكي مازندران براي خدمت رساني بهتر به مردم استان همكاري لازم را به عمل آورد.

گفتني است در ابتداي اين نشست دكتر جان بابايي در خصوص وضعيت موجود و مشكلات پيش روي دانشگاه در حوزه درمان و فعاليت هاي انجام شده در اجراي طرح تحول نظام سلامت استان گزارشي ارائه كرد.

با حضور مديركل دفتر نظارت و اعتبار بخشي وزارت بهداشت:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal