حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1394/03/06 تعداد بازدید : 320
تقدير از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران
سرمايه گذاري در حوزه روابط عمومي هزينه نيست ، دانشگاههايي كه به بخش روابط عمومي توجه دارند مديران هوشمندي دارند.

وزير بهداشت با تاكيد بر اهميت و نقش روابط عمومي ها در پيشبرد اهداف سازمانها گفت: سرمايه گذاري در حوزه روابط عمومي هزينه نيست بلكه بسيار ارزشمند است.

دكتر سيدحسن هاشمي در اجلاس مديران روابط عمومي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور، سازمان‌هاي تابعه و مسئولين روابط عمومي معاونت هاي ستاد مركزي ضمن بيان اين مطلب گفت: دانشگاههايي كه به بخش روابط عمومي توجه دارند مديران هوشمندي دارند.

 وزير بهداشت خطاب به مديران روابط عمومي ها گفت: كار شما به تصويركشيدن خدمات دولت در حوزه سلامت است و در عين حال شما مي توانيد امين مردم باشيد و از طريق سامانه هاي ايجاد شده گوش شنوا داشته باشيد و مشكلات مردم را به مسئولين منتقل كنيد.

دكتر هاشمي با بيان اين كه روابط عمومي ها ابزار مهم مديريت ها هستند، گفت: مديران بايد بدانند كه محيط خارج از سازمان اعم از مردم، ذينفعان و همكاران چه قضاوتي درباره تصميمات و برنامه هاي مديران دارند و در عين حال مديران نيز نياز به حمايت دارند كه آن را  از طريق روابط عمومي با به تصوير كشيدن اقدامات مثبت به دست مي آورند.

وزير بهداشت با تاكيد بر اهميت حوزه روابط عمومي گفت: سرمايه گذاري در حوزه روابط عمومي هزينه نيست بلكه بسيار ارزشمند و عين سرمايه گذاري است.

دكتر هاشمي در بخش ديگري از سخنان خود از تلاشهاي اطلاع رساني مديران روابط عمومي دانشگاهها، سازمانها و معاونت ها در يك سال و نيم گذشته درخصوص طرح تحول سلامت قدرداني كرد وي همچنين از صدا و سيما،خبرگزاريها، مطبوعات و ديگر رسانه ها كه در اين مسير به روابط عمومي ها كمك كردند قدرداني كرد.

وزير بهداشت با بيان اين كه مقام معظم رهبري بارها از اجراي طرح تحول سلامت حمايت كرده اند به حمايت هاي همه اركان نظام از جمله دولت، مجلس، ائمه جمعه و نمايندگان مقام معظم رهبري در دانشگاهها از اين طرح اشاره كرد و گفت: با اجراي اين طرح توانستيم ضمن حمايت مالي از هزينه هاي درماني مردم، مراكز بهداشتي و درماني را نوسازي و بازسازي كنيم و ارائه خدمات بهداشتي درماني را در روستاها، شهرها و مناطق حاشيه نشين كشور گسترش دهيم.

وي در ادامه موفقيت مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت بهداشت در كسب مقام برتر در دو رقابت كشوري را تبريك گفت و از زحمات همه همكاران حوزه اطلاع رساني قدرداني كرد.

همچنين دكتر سلطان تويه مشاور رئيس دانشگاه و مسئول روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اجلاس مديران روابط عمومي دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور با بيان اين كه رمز موفقيت يك سازمان ،داشتن روابط عمومي خوب است گفت : كار روابط عمومي برقراري ارتباط و شفاف سازي است و در اين زمينه بايد با همكاري رسانه ها خدمات حوزه سلامت را به مردم اطلاع دهيم .

گفتني است لوح تقدير از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران به به پاس تلاشهاي صورت گرفته در اطلاع رساني طرح تحول سلامت و توفيق در اين حوزه توسط وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي به دكتر سلطان تويه اهدا شد.

 

تقدير از  روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal