حوزه ریاست
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/03/10 تعداد بازدید : 343
انتصاب
طي حكمي از سوي دكتر محمد صادق رضايي معاون آموزشي دانشگاه ، دكتر سيمين بابائي كفاكي به عنوان سرپرست امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه منصوب شد

طي حكمي از سوي دكتر محمد صادق رضايي معاون آموزشي  دانشگاه ، دكتر سيمين بابائي كفاكي به عنوان سرپرست امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه منصوب شد.

در اين حكم آمده است آنچه از جنابعالي انتظار مي رود علاوه بر توجه ويژه به آموزش و ارتقاء كيفي و مناسب اين قشر معزز، با استفاده از تجارب تمامي اساتيد بخصوص اساتيد محترم مشاور، عنايت خاص به تقويت مهارت هاي مديريتي و تحقيقاتي، پژوهشي و توجه به رفاه يادگاران عرصه ايثار و شهادت در اين دانشگاه است. نظارت دلسوزانه، هوشمندانه و پيشگيرانه بر فعاليت علمي، فرهنگي و اجتماعي دانشجويان شاهد و ايثارگر و همچنين تقويت نگرش فرهنگي و ارزشي به مقوله هاي فوق از وظايف اصلي شما در اين جايگاه مي باشد.

اميد است با استعانت از خداوند متعال، در سايه توجهات حضرت وليعصر(عج)، با استفاده از امكانات موجود و همچنين بكارگيري توانمندي و تجارب همكاران و كارشناسان تحت پوشش در راستاي ارائه خدمات شايسته تر به اين قشر معظم و معزز موفق و مويد باشيد.

انتصاب
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal