حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/03/12 تعداد بازدید : 363
همزمان با گراميداشت نيمه شعبان
چهارمين همايش پدران آسماني و تكريم از 400 فرزند شهيد شاغل دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد

چهارمين همايش پدران آسماني و تكريم از 400 فرزند شهيد شاغل دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد

دكتر قاسم جان‌بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيان اين كه شهدا براي رسيدن به خدا به يقين رسيدند اظهار كرد: در  زمانهايي كه مي گذرد  فاصله نوع نگاه و عملكرد نسل قديم با جديد بيشتر مي‌شود،

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران گفت : ما بايد ببينيم كه  از آنچه كه از شهدا به يادگار گذاشته اند چه بهره اي برديم و تلاش كنيم  تا با حفظ و ترويج فرهنگ شهيد و شهادت و ارزش هاي دفاع مقدس فاصله اي با نسل امروز در جامعه شكل نگيرد.

دكتر جان‌بابايي با اشاره به انتخاب هدفمند شعارهاي سال از سوي مقام معظم رهبري افزود: شعارهاي سال بايد به‌خوبي عملياتي شوند، زيرا با سرنوشت كشورمان گره خورده‌ و مطابق با شرايط حساس روز و مسائل مهم داخلي و جهاني،  بنا به تشخيص مقام معظم رهبري اعلام مي‌شوند.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با بيان اينكه اكنون دوران جنگ نيست، اما نياز است از تجربيات دوران جنگ استفاده كنيم، گفت: در جنگ ايران و عراق، وقتي كه مردم وارد صحنه جنگ شدند و بسيج با انسجام زيادي شكل گرفت، توانستيم به موفقيت برسيم و اكنون در عراق نيز با استفاده از همين استراتژي كه به ورود مردم عراق در عرصه مقابله با تروريست‌ها انجاميده است، آنها در حال به دست آوردن پيروزي‌هاي پياپي هستند.

وي بيان كرد: امروز انتظاري كه وجود دارد، اين است كه با مردم صادقانه رفتار كنيم و در همه حال مراقب عملكردهاي خود باشيم و از اشرافي‌گري دوري كنيم  زيرا اين گونه رفتارها ، فاصله ما را با شهيد و آرمانهاي شهادت  بيشتر مي كند.

گفتني است در اين همايش كه با حضور تني چند از مسئولين استان از جمله مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران ، معاون فرهنگي استاندار مازندران ومعاونين و مديران دانشگاه برگزار شد، پخش نماهنگ ،اجراي مداحي ، اجراي موسيقي سنتي وبرنامه عطرافشاني وغبار روبي مزارشهداي گمنام دانشگاه ازجمله برنامه هاي اين مراسم با شكوه بود.

همزمان با گراميداشت نيمه شعبان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal