حوزه ریاست
۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/04/23 تعداد بازدید : 243
در راستاي اجراي برنامه نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشكي مازندران
جلسه رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران و جمعي از نيروهاي ضريب k و متخصصين طرحي بيمارستان هاي استان در راستاي اجراي برنامه نظام سلامت و طرح و بررسي مشكلات پيش رو در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد.

جلسه رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران و  جمعي از نيروهاي ضريب k و متخصصين طرحي بيمارستان هاي استان در راستاي اجراي برنامه نظام سلامت و طرح و بررسي مشكلات پيش رو در دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد.

دكتر قاسم جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اين جلسه كه معاونين درمان و توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران حضور داشتند گفت : در دولت تدبير و اميد مشكلات و نارسايي هاي حوزه سلامت مشخص گرديده و طرحي عظيم و جامع تحت عنوان طرح تحول نظام سلامت به مرحله اجرا درآمده كه توانسته بسياري از دغدغه هاي مردم را در اين حوزه به پايان برساند.

وي افزود : در راه خدمت به مردم ، خدمات بي شائبه و بي منت متخصصان و پزشكان نقش بسزايي داشته است ، لذا تشريح و تبيين رسالت و وظيفه همه ما در اجراي طرح تحول نظام سلامت در استان مازندران موثر است.

در ادامه اين نشست  حاضرين به بيان برخي از چالشها  و مشكلات موجود از جمله موضوع مطالبات و پرداختي‌هاي پزشكان، كمبود برخي دستگاه‌ها و تجهيزات مورد نياز در بيمارستان‌ها ، مشكلات ماندگاري پزشكان در برخي از بيمارستان ها بخصوص در بيمارستان هاي جاده اي استان از جمله بيمارستان هاي زيراب ، محمودآباد و فريدونكنار پرداخته و راهكارهايي را براي اجراي هرچه بهتر برنامه تحول نظام سلامت مطرح كردند و در نهايت نيز از سوي رئيس دانشگاه دستورات لازم جهت بررسي و حل مشكلات فوق صادر شد.

در راستاي اجراي برنامه نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشكي مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal