حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/04/24 تعداد بازدید : 367
پايان ماراتن نوزدهمين دوره مسابقات فوتسال جام رمضان و دومين جشنواره فرهنگي ورزشي جام ولايت
مسابقه فينال و رده بندي جشنواره فرهنگي ورزشي جام ولايت و نوزدهمين دوره مسابقات فوتسال جام رمضان برگزار شد

ديدار رده بندي و فينال دومين دوره مسابقات جام رمضان و نوزدهمين دوره مسابقات فوتسال جام ولايت ويژه اعضاي هيئت علمي و كاركنان دانشگاه علوم پزشكي مازندران ديشب در مجموعه ورزشي امام علي (ع) مجتمع پيامبر اعظم(ص) دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد كه در بازي نخست و رده بندي تيم بيمارستان امام خميني ساري به مصاف مركز بهداشت ساري رفت كه اين ديدار در وقت قانوني به نتيجه 2 بر 2 رسيد. ولي در ضربات پنالتي اين تيم بيمارستان امام خميني ساري بود كه موفق به شكست حريف خود شد و به مقام سوم اين دوره از مسابقات دست يافت.

در بازي دوم و بازي فينال، تيمهاي بيمارستان امام خميني نور و شبكه بهداشت بهشهر با هم روبرو شدند . در اين بازي پاياياي و مهيج كه در حضور دكتر حق شناس معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي مازندران  و دكتر هدايت جعفري مدير فرهنگي و فوق برنامه و تربيت بدني دانشگاه انجام شد، دو تيم در وقت قانوني به نتيجه تساوي 2 بر 2 به رسيدند و بازي به وقت اضافه كشيده شد. در وقت هاي اضافه، اين تيم شبكه بهداشت بهشهر بود كه توانست با به ثمر رساندن يك گل ديگر بازي را با نتيجه 3 بر 2 به نفع خود به پايان برساند و عنوان اولي و قهرماني را براي خود به ارمغان بياورد.

تيم شبكه بهداشت بهشهر


همچنين در شب دوازدهم و از همين سري مسابقات و در رده بالاي چهل سال، ديدارهاي رده بندي و فينال در زمين چمن مصنوعي همين مجموعه برگزار شد كه در ديدار رده بندي، از بين دو تيم مركز بهداشت ساري و تيم مديريت مالي دانشگاه، اين تيم مركز بهداشت ساري بود كه توانست با بهره گيري از اشتباهات دفاع حريف، با نتيجه قاطع 5 بر 2 از سد حريف خود بگذرد و به مقام سوم دست يابد.

بازي فينال بالاي چهل سال، بين تيم هاي بيمارستان امام خميني و بيمارستان بوعلي برگزار شد كه تيم بيمارستان بوعلي موفق شد با گل ثانيه هاي پاياني نيمه دوم، تيم شايسته بيمارستان امام را شكست دهد و مقام اول اين دوره از مسابقات را از آن خود كند.

تيم بيمارستان بوعلي ساري