حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/05/16 تعداد بازدید : 112
در آخرين برنامه وزير بهداشت از سفر دوروزه اش به مازندران :
در آخرين برنامه وزير بهداشت از سفر دوروزه اش به مازندران ، دكتر هاشمي در محضر آيت الله طبرسي نماينده ولي فقيه در استان مازندران گزارشي از سفر خود به استان را ارئه كرد و خواستار حمايت ايشان در تسريع ساخت پروژه هاي درماني از طريق همراهي و همدلي مسوولان و نمايندگان اين استان در مجلس شوراي اسلامي شد

در آخرين برنامه وزير بهداشت از سفر دوروزه اش به مازندران ، دكتر هاشمي در محضر آيت الله طبرسي نماينده ولي فقيه در استان مازندران گزارشي از سفر خود به استان را ارئه كرد و خواستار حمايت ايشان در تسريع ساخت پروژه هاي درماني از طريق همراهي و همدلي مسوولان و نمايندگان اين استان در مجلس شوراي اسلامي شد.

دكتر هاشمي همچنين در خصوص اجراي طرح پزشك خانواده و پيشرفت هاي اين طرح و دستاوردهاي اجراي برنامه تحول نظام سلامت در استان مازندران گزارشي ارائه كرد.

دكتر هاشمي در بخشي از سخنان خود خاطر نشان كرد: طرح تحول نظام سلامت توانسته است حمايت مقام معظم رهبري و مردم را به دست بياورد و هزينه هاي درماني مردم را در شهرها به 6 و در روستاها به 3 درصد كاهش دهد و موجب رضايت نسبي مردم شود.

وزير بهداشت كاهش پرداخت از جيب مردم، بيمه شدن 10 ميليون نفر فاقد بيمه در كشور، ارائه خدمات به بيش از 10 ميليون نفر حاشيه نشين شهرها، افتتاح 2 هزار خانه بهداشت، رايگان شدن زايمان طبيعي، اصلاح كتاب تعرفه نسبي خدمات، احداث كلينيك هاي ويژه، توزيع 4 هزار پزشك متخصص در سراسر كشور و همچنين ارتقاي هتلينگ در بيمارستان ها را بخشي از خدمات وزارت بهداشت به مردم دانست.

آيت الله طبرسي  نيز در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از حضور وزير بهداشت در اين استان از تلاش هاي دولت يازدهم در حوزه سلامت تقدير كرد و خطاب به وزير بهداشت گفت: از زمان اجراي طرح تحول نظام سلامت ميزان مراجعات مردمي به دفاتر ما كه مربوط به حوزه درمان بود كاهش چشمگيري داشته است كه نشان دهنده اقدامات اثر گذار صورت گرفته در پاسخگويي به مطالبات و نيازهاي بهداشتي و درماني مردم مي باشد.

گفتني است در اين ديدار دكتر مقيمي نماينده مردم بهشهر و دكتر شجاعي كياسري نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي، دكتر جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر زارع نژاد مشاور وزير و رييس مركز روابط عمومي وزارت بهداشت و حمعي از مديران و مسوولان استاني حضور داشتند.

در آخرين برنامه وزير بهداشت از سفر دوروزه اش به مازندران :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal