حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/05/19 تعداد بازدید : 75
به مناسبت روز خبرنگار:
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور در دفتر خبرگزاري فارس مازندران در ساري با تبريك روز خبرنگار نگاه دست اندركاران اين خبرگزاري در مازندران نگاه بسيار خوبي در حوزه سلامت است.
دكتر قاسم جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور در دفتر خبرگزاري فارس مازندران در ساري با تبريك روز خبرنگار نگاه دست اندركاران  اين خبرگزاري در مازندران نگاه بسيار خوبي در حوزه سلامت است.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اعلام اينكه براي تحقق اهداف سلامت نياز به همراهي و همدلي رسانه‌ها داريم، تصريح كرد: براي توسعه اهداف سلامت در استان نياز به حوزه رسانه براي افزايش سلامت افراد داريم.
وي در ادامه با اعلام اينكه اطلاع‌رساني به موقع رسانه‌ها در ارتباط با نارسايي‌ها باعث ايجاد تلنگر در بين مديران و متوليان مي‌شود، افزود: در گزارش‌هاي چالشي خبرنگاران هم خيري نهفته است و باعث مي‌شود مدير مشكلات و نارسايي‌ها را بيشتر مورد رسيدگي قرار دهد.
دكتر جان بابايي
اضافه كرد: ممكن است برخي گزارش‌ها و خبرها در ظاهر تلخ باشد ولي همين گزارشات تلخ باعث شده كه متوليان اصلي مسائل و نارسايي‌ها را ببينند و براي رفع مشكل راهكار ارائه دهند.
به مناسبت روز خبرنگار:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal