حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/06/05 تعداد بازدید : 379
در مراسم تقدير از پزشكان ، داروسازان و دندانپزشكان نمونه استان مازندران
درمراسمي كه به مناسبت گراميداشت روز پزشك ، داروساز و دندانپزشك در سالن مصباح مجتمع پيامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد

درمراسمي كه به مناسبت گراميداشت روز پزشك ، داروساز و دندانپزشك در سالن مصباح مجتمع پيامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار شد دكتر جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با تبريك به پزشكان، داروسازان و دندانپزشكان اظهار داشت:آنچه كه در حوزه علوم پزشكي دغدغه ماست مديريت كردن صحيح بيماري و كم كردن آلام بيمار است .

دكتر جان بابايي كه در مراسم تقدير از پزشكان ، داروسازان و دندانپزشكان نمونه استان به مناسبت روز بزرگداشت حكيم بوعلي سينا و زكرياي رازي سخن مي گفت با اشاره به اينكه بيشترين نگراني در حال حاضر به فاصله گرفتن از منش و اخلاق حرفه اي پزشكي مر بوط مي شود افزود : همه ما پزشكان بايد با سرلوحه قرار دادن و تاسي از پيشكسوتان ، معاينه و صحبت با بيمار را فراموش نكرده و با استفاده بجا از امكانات تشخيصي و پاراكلنيكي ، مشكل بيمار را به حداقل برسانيم .

وي همچنين به برنامه وزارت بهداشت و درمان در اجراي طرح تحول سلامت اشاره كرد وگفت: طرح تحول سلامت اين حسن بزرگ را داشت كه هزينه هاي درماني مردم كاهش يافته و خدمات ويژه به بيماران صعب العلاج ارائه مي شود.

رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران اضافه كرد : اجراي طرح تحول سلامت ،باعث ايجاد آرامش در مردم، بيمارستانها و كلنيكها شده ،به گونه اي كه بيماران با كمترين اضطراب و  نگراني در بيمارستان بستري مي شوند ،كمترين هزينه را مي پردازند و انتظار تخفيف هم ندارند و رضايت مردم در اين زمينه آرزوي مقام معظم رهبري ، مسئولان بهداشت و درمان و عموم مردم بوده است .

دكتر جان بابايي اظهار داشت:  وضعيت سلامت مردم در صورتي بهتر خواهد شد كه همكاران پزشك ، آرامش و رضايت خاطري كه در مردم بابت دريافت خدمات مناسب و باكيفيت از طريق اجراي طرح تحول سلامت ايجاد شده  را حفظ كنند .

رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ادامه داد : ارائه خدمات صادقانه و خالصانه به مردم قطعا از نظر خداوند دور نخواهد ماند و خير و بركت آن به ما خواهد رسيد .

 وي در پايان با تشكر و قدرداني از سالها خدمت دلسوزانه پزشكان و داروسازان پيشكسوت، آرزوي موفقيت براي پزشكان و داروساني كرد كه در ابتداي راه هستند.

در ادامه اين جشن كه همزمان با ولادت حضرت ثامن الائمه امام رضا (ع) بود دكتر حسين ميلاني ، دكتر مسعود عماديان ، دكتر سيد عبداله پيش نمازي ، دكتر محمد اسماعيل محمدزاده ، دكتر عارف اقتصادي و دكتر سيد هادي سعادت  از پزشكان و داروسازان پيشكسوت و باسابقه استان به ذكر خاطرات شيرين دوران خدمت پرداختند و تاكيد كردند در ارتباط پزشك و بيمار قبل از هر چيز درمان بيمار مهم است و هزينه درمان بايد با در نظر گرفتن شرايط بيمار در مرحله بعد قرار گيرد .

 گفتني است در اين مراسم از پزشكان ،داروسازان و دندانپزشكان نمونه استان تقدير شد.

در مراسم تقدير از پزشكان ، داروسازان و دندانپزشكان نمونه استان مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal