حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/07/08 تعداد بازدید : 251
امروز
به منظور بررسي مشكلات صبح امروز چهارشنبه رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران مدير درمان و رييس روابط عمومي دانشگاه از اورژانس بيمارستان هاي رامسر و تنكابن بازديد كردند

به منظور بررسي مشكلات صبح امروز چهارشنبه رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران و رييس روابط عمومي دانشگاه از اورژانس بيمارستان هاي رامسر و تنكابن بازديد كردند.

 در اين بازديد دكتر جان بابايي رييس دانشگاه در بازديد از اورژانس بيمارستان امام سجاد (ع) رامسر و بررسي وضعيت كمي و كيفي و نحوه ارائه خدمات اظهار داشت : براي دستيابي به ميزان مطلوب خدمت به بيماران در بخش اورژانس لازم است تا تغييرات لازم جهت استاندارد سازي اورژانس اين بيمارستان  انجام شود .

رييس دانشگاه ضمن تاكيد بر پيگيري لازم جهت توسعه اورژانس فعلي  بيمارستان امام سجاد (ع) رامسر،  با دانشجويان جديدالورود واحد بين الملل شهر نيز ديدار كرد و درباره نيازهاي آموزشي و علمي با آنان صحبت كرد.

 دكتر جان بابايي در ديدار با دانشجويان واحد بين الملل رامسر خاطر نشان كرد : به منظور رفع مشكلات دانشجويان اقدامات مناسبي در راستاي جذب اساتيد و ارتقا علمي دانشگاه در دست انجام است.

وي  از اورژانس بيمارستان تنكابن بازديد كرد و از مسئولين بيمارستان درخواست كرد تا با ارائه طرح و برنامه اي مناسب ،مقدمات جايگزيني اورژانسي استاندارد را به جاي اورژانس قبلي فراهم نمايند .

رييس دانشگاه همچنين از بيمارستان خصوصي در حال احداث تنكابن بازديد كرد و با توجه به اهميت ارائه خدمات درماني به مردم دستورات لازم را جهت تسريع در انجام كار و بهره برداري از بيمارستان فوق صادر كرد.

گفتني است در ادامه اين برنامه ، جلسه اي با حضور رييس دانشگاه ، شوراي شهر و فرماندار تنكابن ،به منظور بررسي مشكلات بهداشت و درمان و ارائه راهكارهاي مرتفع نمودن مشكلات و توسعه حوزه پزشكي تشكيل شد.

امروز
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal