حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/09/14 تعداد بازدید : 353
بازديد سرزده وزير بهداشت از نحوه اجراي برنامه تحول نظام سلامت، اين بار استان مازندران مورد سنجش قرارگرفت
در راستاي بازديدهاي وزير بهداشت از نحوه اجراي برنامه تحول نظام سلامت، اين بار استان مازندران مورد سنجش قرار گرفت.

در راستاي بازديدهاي وزير بهداشت از نحوه اجراي برنامه تحول نظام سلامت، اين بار استان مازندران مورد سنجش قرار گرفت.در اين راستا، وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي با حضور در بيمارستان‌هاي امام خميني(ره) بهشهر و حضرت ثامنالائمه(ع) گلوگاه از بخش‌هاي مختلف اين مراكز از جمله بخش در حال توسعه اورژانس و آيسييو بهشهر و توسعه ساختمان اورژانس و بخش دياليز گلوگاه بازديد كرد

دكتر سيدحسن قاضيزاده هاشمي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي  با حضور در بخش‌هاي مختلف مركز آموزشي درماني امام خميني(ره‌) بهشهر بهسازي و بازسازي‌هاي انجام شده در اين بخش‌ها را مورد بررسي قرار داد و فعاليت‌هاي انجام‌شده در بسته هتلينگ را رضايت بخش توصيف و بر لزوم ايجاد فضاي مناسب براي حل مشكل پذيرش بيماران تاكيد كرد.

وي در حاشيه بازديد از بيمارستان نيمه‌كاره شهرستان بهشهر گفت: در صورت تخصيص بهموقع اعتبارات دولتي، بيمارستان 200 تخت‌خوابي در حال احداث شماره دو بهشهر قبل از پايان اين دولت به بهره‌برداري مي‌رسد.

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي با اعلام رضايت از اقدامات انجام‌شده در بيمارستان‌هاي مازندران در زمينه تحول نظام سلامت، اظهار كرد: برنامه تحول نظام سلامت در كشور به‌خوبي در حال اجراست.

دكتر قاضي‌زاده هاشمي هنگام بازديد از كلينيك ويژه فوق‌تخصصي امام رضا(ع) بهشهر با اشاره به راه‌اندازي 17 كلينيك ويژه تخصصي و فوق‌تخصصي در شهرستان‌هاي مازندران، افزود: با تأمين نيازهاي درماني شهرستان‌ها از نظر سخت‌افزاري و تامين پزشك مورد نياز از سوي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، اقدامات مناسبي در زمينه ارتقاي سطح بيمارستان‌هاي مازندران انجام شده است.

در اين بازديدها وزير بهداشت ضمن عيادت از بيماران، ميزان رضايت‌مندي مراجعان را نيز جويا شد و با گروه‌هاي مختلف ارائه‌كننده خدمات درماني از جمله پزشكان، پرستاران و همكاران پيراپزشك در مورد مشكلات و مسايل موجود گفت‌وگو كرد.

قاضيزاده‌هاشمي همچنين از تلاش‌هاي تمامي دستاندركاران و ارائه‌كنندگان خدمات حوزه سلامت استان مازندران تقدير و تشكر كرد.

دكتر زارع نژاد مشاور وزير و مديركل روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، دكتر جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران، دكتر مردانشاهي معاون درمان و جمعي از مديران دانشگاه علوم پزشكي مازندران وزير را در اين بازديدها همراهي كردند

 

 
 
.

.


.
 
بازديد سرزده وزير بهداشت از نحوه اجراي برنامه تحول نظام سلامت، اين بار استان مازندران مورد سنجش قرارگرفت
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal