حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/09/18 تعداد بازدید : 202
رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از بيمارستان و مراكز بهداشتي درماني فريدونكنار بازديد كرد
دكتر جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از بيمارستان امام خميني ره ، مراكز بهداشتي درماني ازباران و شهيد داوودي شيرمحله فريدونكنار بازديد كرد

دكتر جان بابايي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از بيمارستان امام خميني ره ، مراكز بهداشتي درماني ازباران و شهيد داوودي شيرمحله فريدونكنار بازديد كرد .

در اين بازديد دكتر جان بابايي رييس دانشگاه از ساختمان در حال احداث مركز بهداشتي درماني ازباران كه توسط شوراي اسلامي روستا ساخته مي شود بازديد كرد .

رييس دانشگاه  همچنين در بازديد از بيمارستان فريدونكنار اظهار داشت: به منظور افزايش رفاه حال مردم و برخورداري از خدمات مناسب تر لازم است در راه اندازي بخش روانپزشكي و نورولوژي و توسعه اورژانس بيمارستان  امام خميني ره فريدونكنار توجه بيشتري شده و اقدامات لازم انجام شود .

وي در حاشيه اين بازديد و در گفتگو  با كاركنان بيمارستان ضمن قدرداني از تلاش و زحمات آنان افزود : ساخت كلنيكهاي ويژه  درماني در كليه شهرهاي استان از الويتها و طرحهاي وزارت بهداشت و درمان در سال جاري بوده و با نگاه ويژه اي پيگيري  مي شود .

دكتر جان بابايي رييس دانشگاه ،ضمن بازديد از پروژه هاي در دست ساخت شهرستان فريدونكنار ، بر تسريع در اجرا و راه اندازي پروژه ها تاكيد كرد و خواستار تلاش بيشتر مسئولان شبكه بهداشت و درمان و بيمارستان فريدونكنار به منظور دسترسي زودتر مردم به خدمات بهداشتي و درماني شد.

دراين بازديد دكتر نصرتي مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان فريدونكنار ، رييس دانشگاه را همراهي مي كرد.

 

 رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از بيمارستان و مراكز بهداشتي درماني فريدونكنار بازديد كرد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal