حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/10/21 تعداد بازدید : 218
دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار كرد
در كارگاهي آموزشي كه با حضور مديران ستاد مركزي و مراكز درماني و شبكه هاي بهداشت و درمان شهرستانها در سالن ايت اله كوهستاني دانشگاه برگزار شد دكتر مجيبي استاد دانشگاه با موضوع مدل هاي تعالي سازماني در دولت و بخش خصوصي سخنراني كرد .

در كارگاهي آموزشي كه با حضور مديران ستاد مركزي و مراكز درماني و شبكه هاي بهداشت و درمان شهرستانها در سالن ايت اله كوهستاني دانشگاه برگزار شد دكتر مجيبي استاد دانشگاه با موضوع مدل هاي تعالي سازماني در دولت و بخش خصوصي  سخنراني كرد .

دكتر پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران  با اشاره به اهداف برگزاري اين دوره ها اظهار داشت : اين معاونت  مجموعه دوره هاي بهبود مديريت را به منظور ارتقاء سطح آگاهي مديران و آشنايي آنان با مسائل مرتبط با وظايف سازماني، براي مشاغل مديريتي و سرپرستي برنامه­ريزي و اجرا نموده است .

وي اظهار داشت :مدل تعالي سازماني معتقد است كه نتايج برتري( مشتريان، كاركنان و جامعه ) از طريق رهبري استراتژي و سياست مشاركت،  منابع و فرايندها حاصل مي شودو برخلاف بسياري از چارچوب هاي اعتبار بخشي كه صرفاً به اقدامات توجه مي كنند، اين مدل به طور يكسان،هم به اقدامات و هم به نتايج توجه مي كند.

 معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه  افزود : مدل سرآمد سازمانيEFQM كمك مي كند تا سازمان درتمامي ابعاد در جهت بهبود كارايي و اثربخشي گامهاي مؤثري  برداشته و از اين طريق رضايت مشتريان و ذي نفعان تأمين مي شود.

وي با اظهار به اينكه اين مدل با مشاركت كاركنان و دخالت دادن آنان در امور فرصت يادگيري و خلاقيت براي همه به طور مساوي فراهم مي كند به طوري كه مؤفقيت سازمان را در بلند مدت تضمين مي كند افزود: دوره هاي بعدي اين كارگاه ها با عنوان تكنيك ها و فنون بهبود سيستم­ها و روش ها  و برنامه­ريزي عملياتي در دستگاه ­هاي دولتي در بهمن ماه برگزار مي  شود.

 دانشگاه علوم پزشكي مازندران برگزار كرد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal