حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/06/27 تعداد بازدید : 52
با احسان و نیکوکاری خیر قائمشهری ، مرکز جامع بیماریهای عفونی احداث می گردد
آقای ناصر مهدوی خیر قائمشهری طی توافقی با دانشگاه علوم پزشکی مازندران زمین مرکز جامع تحقیقات بیماریهای عفونی را اهدا کرد.

 با احسان و نیکوکاری خیر قائمشهری ، مرکز جامع بیماریهای عفونی احداث می گردد

آقای ناصر مهدوی خیر قائمشهری طی توافقی با دانشگاه علوم پزشکی مازندران زمین مرکز جامع تحقیقات  بیماریهای عفونی را اهدا کرد.

دکتر فرزاد گوهردهی مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اظهار این مطلب گفت: در جلسه مشترکی که با حضور برخی از مسئولین قائمشهر ، رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد خیر ارجمند آقای ناصر مهدوی یک قطعه زمین به مساحت تقریبی 3 هکتار واقع در جاده نظامی جنب دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر را به دانشگاه علوم پزشکی مازندران اهدا کرد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت مازندران اضافه کرد: با بررسی به عمل آمده و نیازسنجی حوزه سلامت استان در نظر است تا در زمین اهدایی مرکز جامع تحقیقات بیماریهای عفونی احداث و آموزشکده بهیاری قائمشهر نیز پس از احداث ساختمان به این مکان انتقال یابد.

وی اظهار داشت : با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی مازندران مجوزهای لازم و مقدمات احداث دانشکده توانبخشی هم در همین مکان صورت می پذیرد.

دکتر گوهردهی افزود :آقای مهدوی خیر قائمشهری آمادگی خود را جهت احداث بنای مرکز تحقیقات بیماری های عفونی با متراز تقریبی2100 متر مربع و  مشارکت در احداث دانشکده توانبخشی و آموزشکده بهیاری نیز اعلام نمودند.

گفتنی است کلنگ احداث مرکز یاد شده در مهرماه مصادف با هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین به زمین زده شده وعملیات احداث مرکز توسط جناب آقای مهدوی بلافاصله پس از کلنگ زنی شروع خواهد شد .

 با احسان و نیکوکاری خیر قائمشهری ، مرکز جامع بیماریهای عفونی  احداث می گردد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal