حوزه ریاست
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1394/12/08 تعداد بازدید : 271
تقدير از مهندسين شاغل در حوزه مديريت فني و نظارت بر طرح هاي عمراني دانشگاه علوم پزشكي مازندران
به مناسبت روز مهندس و سالروز بزرگداشت خواجه نصير‌الدين طوسي طي مراسمي رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مدير و كارشناسان اين حوزه تجليل به عمل آورد.


به مناسبت روز مهندس و سالروز بزرگداشت خواجه نصير‌الدين طوسي  طي مراسمي  رييس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مدير و كارشناسان اين حوزه تجليل به عمل آورد.

دكتر قاسم جان بابايي در اين مراسم با بيان اينكه تلاش شما مهندسان در عرصه هاي آباداني, سازندگي و پيشرفت كشور همواره  براي مردم به يادگار مي ماند افزود : روز مهندس فرصت مغتنمي است تا از زحمات تلاشگران عرصه  بهداشت و درمان به ويژه مهندسان شاغل در دانشگاه علوم پزشكي مازندران تقدير شود .

همچنين دكتر محمد پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران  طي سخناني روز مهندس را به تمامي مهندسين شاغل در دانشگاه علوم پزشكي مازندران  تبريك گفته و از خدمات و تلاش هاي اين عزيزان  در توسعه دانشگاه تقدير و تشكر نمودند.

گفتني است در اين مراسم كه با حضور دكتر محمد پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه، مهندس افشين راسخ مدير دفتر فني و نظارت بر طرح هاي عمراني دانشگاه و اعضاي حوزه عمراني دانشگاه  علوم پزشكي مازندران برگزارشد ، از خدمات و تلاش هاي مهندسين شاغل اين حوزه با اهدا لوح تقدير تجليل به عمل آمد.

تقدير از مهندسين شاغل در حوزه مديريت فني و نظارت بر طرح هاي عمراني دانشگاه علوم پزشكي  مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal