حوزه ریاست
۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1390/07/09 تعداد بازدید : 725
بخش ICUمرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) آمل افتتاح شد
در مراسمی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران و نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین این شهرستان ICU مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) آمل افتتاح و به بهره برداری رسید .

در مراسمی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران و نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین این شهرستان ICU  مرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) آمل افتتاح و به بهره برداری رسید .
در این مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه سلامت شهرستان آمل گفت : الحاق دانشکده پرستاری مامایی و اضافه کردن  کادر اعضای هیات علمی وهمچنین  توسعه دانشکده ، راه اندازی دانشکده پیراپزشکی ، و جذب دانشجو در سال جاری و استقرار اولین امداد هوایی استان مازندران در آمل از اقدامات مهم دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حوزه سلامت است .
وی با اشاره به بیمارستان در حال احداث 160 تخت خوابی جایگزین آمل گفت : این بیمارستان نیز از بیمارستانهای مجهز در حال ساخت استان بوده که  طبق قرار داد با سازمان مسکن و شهرسازی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد .
دکتر ناصحی با اشاره به خدمات ارزنده بیمارستان امام علی (ع) خاطر نشان کرد  : بیمارستان امام علی (ع) آمل از درخشان ترین بیمارستان های استان از نظر ارایه خدمات مطلوب است و خدمات صادقانه بهمراه رضایت مردم باعث دلگرمی مسئولین می شود .
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با اشاره به پتانسیل بالای شهرستان آمل در حوزه سلامت افزود : راه اندازی بخش دیالیز در این مرکز و همچنین راه اندازی MRI  در این شهرستان از برنامه های دیگر دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آمل است
قائم مقام وزیر بهداشت در استان مازندارن با اشاره به تلاش خیرین سلامت شهرستان امل افزود : باید در این عرصه تلاش های بیشتری شود و همت و جدیت خیرین در این حوزه افزایش یابد


 

بخش  ICUمرکز آموزشی درمانی امام علی (ع) آمل افتتاح شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal