حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/12/20 تعداد بازدید : 88
برترين هاي ورزش همگاني دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور مشخص شدند
مراسم اختتاميه نخستين المپياد ورزش هاي همگاني دانشجويان پسر دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور با معرفي نفرات برتر به كار خود پايان داد

 نخستين المپياد ورزش هاي همگاني دانشجويان پسر دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور از هيجدهم اسفند با شركت 520 دانشجو از 35 دانشگاه علوم پزشكي كشور در مجتمع فرهنگي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در خزر آباد ساري آغاز شده بود.

 دانشجويان شركت كننده به مدت سه روز در هفت رشته كبدي ، فريزبي ، طناب زني ، فوتبال رو ميزي ، داژبال ، دارت و ليوان چيني با هم رقابت كردند.

 در رشته كبدي 9 تيم از دانشگاه علوم پزشكي شركت كردند كه پس از 19 بازي ، تيم دانشگاه علوم پزشكي مازندران با 36 امتياز مقام اول را كسب كرد و دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي تهران با 33 امتياز و دانشگاه علوم پزشكي گلستان با 35 امتياز دوم و سوم شدند.

 در رشته طناب زني 25 تيم از دانشگاه هاي علوم پزشكي با 48 ورزشكار در بخش استقامت و سرعت شركت كردند كه در بخش سه دقيقه استقامت طاهر عبدي از دانشگاه سبزوار با 323 امتياز رتبه اول را كسب كرد و رامين ايري از دانشگاه علوم پزشكي مازندران با 304 امتياز دوم شد و مقام سوم هم به حسن پرهيزگاري با 310 امتياز از دانشگاه علوم پزشكي ايلام رسيد.

 در بخش سه دقيقه سرعت رشته طناب زني هم طاهر عبدي از دانشگاه سبزوار با 65 امتياز اول، حسن پرهيزگاري از ايلام با 64 امتياز دوم و رامين اير از مازندران با 63 امتياز سوم شد.

 در رشته ليوان چيني12 بازيكن از هفت دانشگاه شركت كردند كه در نتيجه علي گرگان محمدي و جواد يار احمدي از دانشگاه علوم پزشكي اصفهان به ترتيب اول و دوم شدند و پويا تيشه بري از دانشگاه تهران هم به مقام سوم دست يافت .

 در رشته فريزبي نيز 14 تيم از دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور شركت داشتند كه دانشگاه علوم پزشكي اهواز، اصفهان و جهرم به ترتيب مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

 در رقابت هاي انفرادي بخش دقت رشته فريزبي نيز سيد مرتصي مجتبايان از تهران اول ، فاروق معروفي از تبريز دوم و محمدرضا حسيني شهيد بهشتي سوم شد.

 رقابت هاي انفرادي بخش مسافت فريزبي نيز به برتري امير مسعود معصوميان از تهران انجاميد و حسن اسماعيل پور از دانشگاه علوم پزشكي اهواز و فراز گل افشان دانشگاه علوم پزشكي اصفهان به مقام دوم و سوم دست يافتند.

 

مسابقات داژبال نيز با حضور 19 تيم برگزار شد كه در پايان رقابت ها دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه به مقام اول رسيد و دانشگاه هاي علوم پزشكي اروميه و مازندران مقام دوم و سوم اين رشته ورزشي را كسب كردند.

 در پايان رقابت هاي انفرادي رشته دارت هم محمد امين نظري از دانشگاه علوم پزشكي مازندران مقام اول مسابقات را كسب كرد و سبحان عمراني از دانشگاه علوم پزشكي اهواز و رضا شبرنگ از دانشگاه علوم پزشكي ايران به ترتيب حائز رتبه هاي دوم و سوم شدند.

 در رشته فوتبال دستي و در بخش انفرادي اين رشته ، علي فارسي چوان از دانشگاه علوم پزشكي اروميه به رتبه اول دست يافت. داريوش عسكرپور خانقاه از دانشگاه علوم پزشكي زنجان و فرشاد نيكخوداشت تپه از دانشگاه علوم پزشكي تهران دوم و سوم شدند.

در بخش دوبل رقابت ها فوتبال دستي نيز فرشاد داشت تپه و نادر رحيمي كاكاوندي از دانشگاه علوم پزشكي تهران اول شدند، جواد روشني و امير آصفي صميرمي از اصفهان به رتبه دوم دست يافتند و سجاد رنجبر كشكويه و مجتبي رحماني از دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان در جايگاه سوم ايستادند.

برترين هاي ورزش همگاني دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور مشخص شدند
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal