حوزه ریاست
۱۳۹۸ جمعه ۱ آذر
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1389/04/20 تعداد بازدید: 8
از 27 نفر از دانشجویان برتر و نخبه دانشگاه تجلیل شد
در مراسمی با حضور هیات رییسه دانشگاه و مدیران گروه ها که توسط معاونت آموزشی تنظیم گردید از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه تقدیر بعمل آمد .

در مراسمی با حضور هیات رییسه دانشگاه و مدیران گروه ها که توسط معاونت آموزشی تنظیم گردید از دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه تقدیر بعمل آمد .

در این مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در تجلیل ازاین دانشجویان گفت : دانشجویان نخبه از سرمایه های ملی این کشور هستند و باید در کنار علم و پژوهش و تحقیق ، در بخش تزکیه و تقوا نیز جزو نخبگان باشند.

دکتر ناصحی افزود : چهره های علمی در تاریخ ایران از چهره های برتر تقوی نیز بودند و باید از این چهره های ماندگار الگو بگیرند تا در توجهات الهی و در سایه امام زمان (ع) در بستر موجود دانشگاه ، جامعه ای پویا علمی و معنوی داشته باشیم .

در ادامه این مراسم حجه الاسلام والمسلمین مستقیمان رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مورد علم و جایگاه عالم نکات مبسوطی ارایه کردند

همچنین دکتر کوروش وحید شاهی رییس کمیته استعدادهای درخشان دانشگاه با برشمردن شاخصهای داشجویان عضو کمیته استعداد های درخشان افزودند: علاوه بر اینکه این دانشجویان در مسائل علمی و درسی موفق هستند در مسایلی نظیر تکنولوژی آموزشی و مدیریت نیز نخبه می باشند.

در پایان این مراسم از 27 نفر از دانشجویان نخبه این دانشگاه تجلیل به عمل آمد .

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal