حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1394/12/20 تعداد بازدید : 220
وزير بهداشت در اختتاميه نخستين المپياد ورزشي دانشجويان پسر دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور :
دكتر سيدحسن قاضي‌زاده هاشمي وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي در مراسم اختتاميه نخستين المپياد ورزشي دانشجويان پسر دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور كه به ميزباني ساري برگزار شد با اشاره به ....

 دكتر سيدحسن قاضي‌زاده هاشمي  وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي  در مراسم اختتاميه نخستين المپياد ورزشي دانشجويان پسر دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور كه به ميزباني ساري برگزار شد با اشاره به اينكه اقدامات مناسبي براي توسعه ورزش در اين دولت در كشور انجام شد، اظهار كرد: دانشجويان اميدهاي آينده كشور هستند و بايد در وهله نخست روي درس خود تمركز كنند.

وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي با اعلام اينكه كشور نياز به كار و تلاش دارد، افزود: دولت‌هاي زيادي ثمراتي از خود به جاي گذاشتند و كساني كه اخلاص داشتند و با مشورت و عقلانيت امور مردم را به پيش بردند، موفق بودند، همچنين كساني كه جوان‌پسند بودند نيز در كار خويش موفق‌تر بودند.

وي با بيان اينكه دانشجويان علوم پزشكي به‌دليل اينكه با امور مردم بيشتر سركار دارند، نقش برجسته‌اي در كشور دارند، گفت: اقدامات دانشجويان پزشكي در توسعه كشور، منطقه و دنيا نيز اثرگذار خواهد بود.

دكتر قاضي‌زاده هاشمي با اينكه وقتي به پيشينه فرهنگي و تاريخي نگاه مي‌كنيم شاهد اقدامات مناسبي در كشور هستيم، اضافه كرد: ضريب هوشي و تعداد دانشمندان و متخصصان كشور براي رساندن كشور به قله سعادت بسيار كافي و مشكلي از اين بابت در كشور وجود ندارد.

وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي با بيان اينكه بايد با تعامل، عقلانيت به سرعت به فكر ساخت ايران اسلامي باشيم، خاطرنشان كرد: با حمايت مقام معظم رهبري و با اقدامات دولت، شجاعت رئيس جمهور، درايت وزير امور خارجه زمينه توسعه تعامل با جهان فراهم شده است.

وي به توسعه شبكه اجتماعي در كشور اشاره كرد و گفت: شبكه‌هاي اجتماعي تحول بزرگي را در فرهنگ بين‌المللي و به تبع آن در كشور ايجاد كردند و در كشور ما نيز فعاليت آنها اثرگذار است ولي جوانان بايد از اين شبكه‌ها به نحو مطلوب استفاده كنند.

دكتر قاضي‌زاده هاشمي به اقدامات انجام شده جوانان در دوران دفاع مقدس اشاره كرد و افزود: جوانان و دانشجويان زيادي در دوران قبل و بعد از انقلاب و حتي در دوران دفاع مقدس براي سربلندي كشور نقش‌آفريني كردند كه سن عمده آنها 25 سال بوده است.

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي با بيان اينكه بايد فضا و فرصت براي رشد و شكوفايي استعدادهاي جوانان در كشور فراهم شود، افزود: شكوفايي هنر و استعداد در بازدارندگي نيست، نبايد از واقعيت‌هاي موجود در جهان بترسيم.

وي به نقش برجسته دانشجويان در كشور اشاره كرد و ادامه داد: بسياري از جريانات سياسي به جهت شور و نشاطي كه در بين جوانان دانشجو وجود دارد، سعي دارند خودشان را به دانشجويان نزديك كنند، دانشجويان بايد در اين زمينه مراقب باشند تا فردي موثر براي كشور باشند.

دكتر قاضي‌زاده با بيان اينكه دلواپس بودن به مسائل اجتماعي به نوعي پاك كردن صورت مسئله است، اظهار كرد: پاك كردن صورت مسئله جواب حل معادلات متعدد در كشور نيست.

وي در پايان خواستار توجه به ورزش در سطح دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور شد و گفت: توضيحات رؤساي دانشگاهي كه به دليل كمبود اعتبار در اين رقابت‌ها شركت نكردند پذيرفته نيست، مديران دانشگاه‌ها بايد در اين زمينه پاسخگو باشند.

وزير بهداشت در اختتاميه نخستين المپياد ورزشي دانشجويان پسر دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal