حوزه ریاست
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/07/10 تعداد بازدید : 541
نخستين كنگره جراحي مغز ايران در مازندران برگزار مي‌شود
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برگزاری نخستین کنگره جراحی مغز و اعصاب ایران در ساری خبر داد و یادآور شد: این کنگره در اول آذر ماه و با حضور پرفسور ‌سمیعی برگزار می‌شود.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برگزاری نخستین کنگره جراحی مغز و اعصاب ایران در ساری خبر داد و یادآور شد: این کنگره در اول آذر ماه و با حضور پرفسور ‌سمیعی برگزار می‌شود.
دکتر محمد آزاد بخت  در جمع خبرنگاران با اشاره به جذب موافقت برای ایجاد رشته فوق سایکو سوماتیک از رشته‌های روان پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار داشت: ایجاد رشته دستیاری جراحی مغز و اعصاب جزو پیگیری‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران است.
وی یکی از نیازهای اساسی دانشگاه علوم پزشکی مازندران را تقویت اورژانس عنوان و تصریح کرد: برای تقویت اورژانس نیازمند توجه جدی به اورژانس علوم پزشکی مازندران بود .
معاون دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به مصوبه هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی مازندران مبنی بر اینکه زمانی اگر دانشگاه نیاز به جذب هیئت علمی دارد می‌تواند از اختیارات خود استفاده کند، افزود: در جذب هیئت عملی طب اورژانس دانشگاه علوم پزشکی از اختیاراتی که هیئت امنا در اختیارش قرار داد نیرو جذب کرد.
وی با اعلام اینکه بیشترین ضربه‌های مغزی در مازندران روی می‌دهد، افزود: کمبود هیئت علمی مناسب در دانشگاه علوم پزشکی مازندران از دغدغه‌های دانشگاه بود.
دکتر آزاد بخت ادامه داد: در جشنواره فرهیختگان مازندران یکی از استادان برتر کشور در جراحی مغز و اعصاب قول همکاری و مساعدت در این زمینه را دادو تفاهم نامه ای در این زمینه امضاء شد .
این مسئول آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به مکاتبات انجام شده با یکی از اساتید برجسته جراح مغز و اعصاب از اعلام همکاری این استاد دانشگاه با دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد و اذعان داشت: در حال پیگیری برای جذب سه نفر هئیت علمی در این رشته در دانشگاه علوم پزشکی مازندران هستیم.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ادامه به برگزاری نخستین کنگره جراحی مغز و اعصاب ایران در ساری خبر داد و یادآور شد: این کنگره در اول آذر ماه و با حضور پرفسور مجید سمیعی  در شهرستان ساری برگزار می‌شود.
وی در مورد جذب دانشجویان بومی برای تامین نیاز در بخش پرستاری با توجه به اینکه جزو دغدغه اصلی دانشگاه علوم پزشکی مازندران است، خاطرنشان کرد: در جذب دانشجو سازمان سنجش اختیار تام دارد و تنها در بخش غیرمتمرکز‌ها دست دانشگاه باز است.
نخستين كنگره جراحي مغز ايران در مازندران برگزار مي‌شود
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal