حوزه ریاست
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/02/16 تعداد بازدید : 184
نخستين المپياد ورزشي كاركنان وزارت بهداشت و درمان
اولين المپياد ورزشي كاركنان وزارت بهداشت و درمان با حضور دو هزار و 500 تن در 9 رشته ورزشي در ساري آغاز به كار كرد

دكتر هاشمي شامگاه پنجشنبه در اولين المپياد ورزشي كاركنان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در مجتمع رفاهي صندوق رفاه دانشجويان وزارت بهداشت و درمان در ساري گفت:

همه كاركنان علوم پزشكي بايد الگوي فعاليت ورزشي در جامعه باشند.

وي ورزش را مايه شادابي و ارايه خدمات بهتر كاركنان دانشگاه علوم پزشكي دانست و افرود: براي ورزش كردن نيازي به امكانات گسترده و زياد نيست و مي توان در مكان هاي كوچك نيز ورزش كرد.

دكتر هاشمي اظهار كرد: ورزش كاركنان دانشگاه ها به دليل اينكه بايد سال ها در وضعيت سخت بتوانند به مردم ارايه خدمات داشته باشندمهم تر از المپياد دانشجويي و المپياد كاركنان است .

وي با تاكيد بر اينكه بايد براي تمام 420 هزار پرسنلي كه در وزارت بهداشت فعاليت مي كنند بستر فعاليت ورزشي فراهم شوداظهار اميدواري كرد:با همت كميته رفاهي و ورزش و جوانان، كاركنان وزارت بهداشت بتوانند در عرصه‌هاي ورزشي ملي و بين‌المللي حضور داشته باشند .

وزير بهداشت و درمان گفت: اين دولت اقدامات خوبي در طرح تحول سلامت انجام داد ولي هنوز كامل نيست و بايد از آن مواظبت كرد.

هاشمي  ادامه داد: در تمام نظر سنجي‌هاي انجام شده توسط  صدا وسيما ،هيچ گاه رضايتمندي مردم از وضعيت بيمارستان كمتر از 70 درصد نبوده و اين در شرايطي است كه در گذشته بيشترين نارضايتي مردم بعد از يكي دو حوزه از وزارت بهداشت بود.

 
 دكترعلي صدرالسادات معاون توسعه مديرت منابع وزارت بهداشت نيز در اين المپياد گفت: اقدام به ورزش يك ضرورت سازماني است و موضوع ورزش در سازمان هايي كه فرسايش شغلي وجود دارد و از مشاغل سخت محسوب مي‌شود جانبي و حاشيه اي نيست.

وي افزود: اگر بخواهيم وظايف مان را به درستي انجام دهيم نياز به كاركنان آماده به كار و پر انرژي داريم كه بتواند با شرايط مشكلي كه در مراكز درماني و بهداشتي وجود دارد مقابله كنند.

معاون توسعه مديرت منابع وزارت بهداشت با بيان اينكه موضوع ورزش را به عنوان يك امر مهم در وزارت بهداشت نهادينه خواهيم كرد، تصريح كرد: كاركنان با تن و روان سالم براي جامعه مفيد و سودمندتر هستند.

وي با اشاره به اينكه تدارك اين المپياد از آذرماه سال گذشته آغاز شد گفت: در مجموع 60 سازمان و دانشگاه در اين رخداد ورزشي شركت كردند و در 30 روز در 9 رشته ورزشي رقابت ها برگزار مي شود.

وي با بيان اينكه براي آقايان و بانوان پنج رشته ورزشي در نظر گرفته شده است، افزود: 2 هزار و 509 نفر در اين المپياد شركت كردند كه از اين تعداد يك هزار و 595 نفر مرد و 914 نفر بانوان هستند.

 

نخستين المپياد ورزشي كاركنان وزارت بهداشت و درمان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal