حوزه ریاست
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/02/16 تعداد بازدید : 539
به منايبت گراميداشت روز استاد
43 تن از اعضا هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي مازندران در مراسم گراميداشت روز استاد تقدير و تجليل شدند

 

به مناسبت گراميداشت روز استاد و پاسداشت ياد استاد شهيد مرتضي مطهري از اعضا هيات علمي دانشگاه تقدير شد

در اين مراسم كه با حضور اعضا هيات علمي ومسئولان دانشگاه برگزار شد دكتر جان بابايي با ذكر اينكه جايكاه اساتيد و معلمان در جامعه ما بسيار والا و ارزشمند است اظهار داشت : اساتيد دانشگاه به عنوان بخشي مهم از الگوي جامعه نقشي بسيار ارزنده در تعليم و تربيت نسل جوان ما دارند .

 رييس دانشگاه با تاكيد بر اينكه اساتيد دانشگاه همچنان بايد ارتقا كيفي اموزش را در كنار كميت يادگيري به دانشجويان مدنظر داشته باشند اضافه كرد:دانشگاه محل پرورش و اموزش نوجوانان و جواناني است كه بايد دركنار موضوعات علمي از نظر اخلاقي و رفتاري و اجتماعي نيز به بهترين اموخته ها دست پيدا كنند چرا كه اينده كشور و جامعه در دست انهاست .

در ادامه اين مراسم دكتر رضايي معاون اموزش دانشگاه نيز ضمن تبريك به اساتيد دانشگاه به مناسبت روز معلم و قدرداني از همت و تلاش آنان در جهت آموزش و اموختن ، وظيف معلمان را بسيار مهم ارزيابي كرد .

 وي همچنين با ارائه گزارش عملكرد معاونت اموزشي دانشگاه اظهار داشت : يكي از اقدامات و فعاليت مهمي كه در طول سال گذشته علاوه بر حجم كار زياد اين معاونت انجام شده تشكيل دبيرخانه كلان منطقه يك امايش سرزمين در دانشگاه است كه به نوعي تصميم گيري در مورد واگذاري امور دانشگاه هاي علوم پزشكي شمال كشور در اين دبيرخانه است .

گفقني است در ادامه اين مراسم از 43 تن از اساتيد برتر دانشگاه تقدير شد.

ر شد.
به منايبت گراميداشت روز استاد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal