شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/03 تعداد بازدید: 94
رئیس اورژانس 115 مازندران در بابلسر؛ زمان حضورآمبولانس درماموریت ها ازمیانگین کشوری بهتراست
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر مراسم کلنگ زنی احداث پایگاه اورژانس 115 مرحوم آیت اله روحانی در میربازار روز پنج شنبه مورخ 1391/1/31 با حضور مسئولین شهرستان واستانی صورت گرفت - دکترمصدری رئیس اورژانس 115 مازندران درحاشیه مراسم کلنگ زنی پایگاه میربازار- بابلسر از بهتر بودن میانگین زمان حضورآمبولانس دراستان خبر داد.

رئیس اورژانس 115 مازندران در بابلسر؛ زمان حضورآمبولانس درماموریت ها ازمیانگین کشوری بهتراست

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر مراسم کلنگ زنی احداث پایگاه اورژانس 115 مرحوم آیت اله روحانی در میربازار روز پنج شنبه مورخ 1391/1/31 با حضور مسئولین شهرستان واستانی صورت گرفت

در مراسمی که به همت خیر نیک اندیش آقای هاشم توسلی صورت گرفت ؛ پروژه احداث ساختمان پایگاه اورژانس جاده ایی میربازار- بابلسر، باحضورامامان معزز جمعه و ریاست اورژانس 115 استان ، فرماندار و سایر مسئولین و مردم آماده ساخت قرار گرفت .

دکترفرهاد مصدری رئیس اورژانس 115 استان مازندران با بیان اینکه : زمان حضور پرسنل اورژانس 115 به محل ماموریت در داخل شهر کمتر از 8 دقیقه و در جاده کمتر از 14 دقیقه می باشد اعلام نمودند: که زمانهای فوق حتی از میانگین کشوری نیز بهتر می باشد .

رئیس اورژانس 115 مازندران تصریح نمودند : برخی از گلایه های مردم شریف این استان در خصوص تاخیر اورژانس 115، مربوط به موارد معدودی می باشد که همکاران در ماموریت های همزمان می باشند .

قابل ذکر است ؛ این پایگاه اورژانس ۱۱۵حدود ۳سال و اندی است که در یک کانکس کنار جاده ایی مستقرر گردیده بود که هزینه احداث این بنا را یک خیر نیک اندیش بنام آقای هاشم تتوسلی به مبلغ 60 میلیون تومان متقبل شده اند.

 

سیدرضا موسوی - روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر


 

 
رئیس اورژانس  115 مازندران در بابلسر؛ زمان حضورآمبولانس درماموریت ها ازمیانگین کشوری بهتراست
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal