شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ جمعه ۳۰ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/04 تعداد بازدید: 98
آغاز بهره برداری کامل از اتوماسیون اداری با ابلاغ دکترعلی رحمانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان بابلسر
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر؛ همزمان با آغاز شروع سال 1391؛ با تاکید دکترعلی رحمانی مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان بابلسر، مسئولین ومدیران واحدهای ستادی ملزم به بکارگیری کامل اتوماسیون اداری در انجام کارها شدند. - در این رابطه آموزشهای نیز در خصوص نحوه بکارگیری اتوماسیون توسط واحد it شبکه برای همکاران ستادی برگزار گردید- جهت مشاهده کل متن لطفا" روی مطلب کلیک نمائید

آغاز بهره برداری کامل از اتوماسیون اداری با ابلاغ دکترعلی رحمانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان بابلسر

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر؛ همزمان با آغاز شروع سال 1391؛ با تاکید دکترعلی رحمانی مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان بابلسر، مسئولین ومدیران واحدهای ستادی ملزم به بکارگیری کامل اتوماسیون اداری در انجام کارها شدند.

 

دکترعلی رحمانی مدیر شبکه در مورخ 1391/1/07 طی ارسال مکتوبی به کلیه واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر ، ابلاغ نمودند با توجه به استقرار کامل اتوماسیون اداری( از نظر سخت افزاری و نرم افزاری) در این شبکه ؛ می بایست از مورخ 91/1/19 ارسال و دریافت کلیه نامه های اداری از طریق اتوماسیون صورت گرفته وپرینت و ارسال دستی نامه ها بطور کامل حذف خواهد شد ؛ لذا مسئولین محترم واحدهای ستادی اهتمام ویژه ای در دستور کارشان نسبت به بکارگیری آن نمایند .

شایان ذکر است روش بکارگیری از اتوماسیون اداری که چند سالی است توسط واحدهای اداری کشور بستر بکارگیری آن از طریق IT فراهم گردیده است مزایای فراوانی بهمراه دارد : ازجمله ساده نمودن روال انجام امور اداری کار و سازماندهی مکاتبات اداری و جریان امور کارها میان مدیر و کارمند ونیز پیگیری لحظه ای کار و امکان ارتباط موثر سازمان و ارباب رجوع از طریق مکانیزم‌هایی نظیر فکس، پست الکترونیک و SMS و . . . .

 در این رابطه آموزشهای نیز در خصوص نحوه بکارگیری اتوماسیون توسط واحد IT شبکه بهداشت ودرمان شهرستان  بابلسر  مهندس احسان رستمی چراتی  برای همکاران ستادی برگزار گردیده است .

سیدرضا موسوی - روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر


 

آغاز بهره برداری کامل از اتوماسیون اداری با ابلاغ دکترعلی رحمانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان بابلسر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal