شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/26 تعداد بازدید: 228
اولین کمیته ایدز سال 91 شهرستان بابلسر برگزار شد+ تصاویر
به گزارش واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت بابلسر؛ اولین کمیته ایدز شهرستان در مورخ 91/2/21 پنج شنبه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان در ساعت 8/30 با حضور نمایندگان ادارات و سازمان های ذیربط (شرکای برنامه) تشکیل شد .

اولین کمیته ایدز سال 91 شهرستان بابلسر برگزار شد

 

به گزارش واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت بابلسر؛ اولین کمیته ایدز شهرستان در مورخ 91/2/21 پنج شنبه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان در ساعت 8/30 با حضور نمایندگان ادارات و سازمان های ذیربط (شرکای برنامه) تشکیل شد .

دکتر ریحانیان ضمن خیرمقدم به کلیه اعضاء حاضر در جلسه ، به بیان وضعیت اپیدمیولوژیک بیماری ایدز درکشور ، استان و شهرستان پرداختند و خواستار مشارکت همه جانبه ادارات و دستگاه های دولتی وخصوصی و سازمان ها در راستای برنامه ملی استراتژیک ایدز شدند . و درخصوص نقش و فعالیت مرکز مشاوره بیماری های رفتاری ( ایدز، STI  و اعتیاد ) اشاره نمودند .

 
 
 
 
 
 

خانم دکتر خادملو کارشناس برنامه ایدز معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران درسخنانی به تشریح برنامه استراتژیک ایدز و نقش و فعالیت هر یک از سازمان ها در اجرای برنامه ایدز پرداختند و افزودند : در اجرای این برنامه می بایست همه ارگانها با جدیت و حساسیت با هم تشریک مساعی داشته باشند و شرکای برنامه با جدیت ، کار پیشگیری و مبارزه با ایدز را پیگیری نمایند .

 
 

دکتر نوراللهی مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت بابلسر دیگر سخنران این برنامه بودند؛ ایشان ضمن تشکر از اداراتی که در این جلسه حضور یافتند و به بیان دیدگاه هایشان در خصوص اجرای هرچه بهتر برنامه ارائه نمودند افزودند: جلسات کمیته ایدز شهرستان بابلسر بصورت فصلی برگزار خواهد شد . 

 
 

مصوبات اولین جلسه کمیته ایدز شهرستان بابلسردرمورخ 21/2/91 شامل موارد ذیل بود :

-       مقرر گردید این کمیته بصورت فصلی برگزار گردد .

-       حضور کلیه شرکای کمیته ایدز شهرستان بابلسر در جلسات الزامی می باشد و عملکرد شرکا در کمیته فصلی بعدی در خصوص برنامه استراتژیک ایدز به کمیته ارائه گردد .

-       پیشنهاد گردید در صورت امکان یک خط تلفن گویا جهت برقراری مشاوره ایدز به همشهریان برقرار گردد .

 

تهیه و تنظیم خبر : روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر

 
 
 
 
 
 
اولین کمیته ایدز سال 91 شهرستان بابلسر برگزار شد+ تصاویر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal