شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/26 تعداد بازدید: 109
دومین نوبت واکسیناسیون فلج اطفال ویژه مهاجرین از 30اردیبهشت 91در بابلسر
به گزارش واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت بابلسر؛ دومین نوبت سراسری فلج اطفال ویژه مهاجرین از 30 اردیبهشت در شهرستان بابلسر آغاز می گردد . - .در این رابطه واکسیناسیون فلج اطفال به مدت 3 روز از 30 اردیبهشت لغایت 91/03/01 در مناطق شهری و روستایی شهرستان توسط کارکنان شبکه بهداشت انجام خواهد شد .

دومین نوبت واکسیناسیون فلج اطفال ویژه مهاجرین از 30اردیبهشت در بابلسر

 

به گزارش واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت بابلسر؛ دومین نوبت سراسری فلج اطفال ویژه مهاجرین از 30 اردیبهشت در شهرستان بابلسر آغاز می گردد .

 

برنامه تکمیلی فلج اطفال که به صورت خانه به خانه انجام می شود، رایگان است.در این رابطه واکسیناسیون فلج اطفال به مدت 3 روز از 30 اردیبهشت لغایت 91/03/01 در مناطق شهری و روستایی شهرستان توسط کارکنان شبکه بهداشت انجام خواهد شد .  

 
 
عکس تزئینی می باشد
 

این واکسن به صورت خوراکی و دوقطره به کودکان زیر پنج‌سال داده می شود و ضرورت دارد همه خانواده‌هایی که در مناطق شامل این طرح قرار دارند در اجرای این واکسیناسیون با همکاران مان همکاری لازم  بنمایند .

قابل ذکر است مرحله اول طرح واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال ویژه کودکان زیر 5 سال مهاجرین خارجی از تاریخ 1391/1/26 تا 1391/1/31 بمدت 3 روز انجام گرفت در طی این مدت کلیه کلونی های تجمع افاغنه و مهاجرین خارجی در منطقه تحت پوشش شهرستان بابلسر ، واکسیناسیون فلج اطفال انجام گرفت .

 

روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر

 
دومین نوبت واکسیناسیون فلج اطفال ویژه مهاجرین از 30اردیبهشت 91در بابلسر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal