شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ جمعه ۶ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1391/02/27 تعداد بازدید: 139
27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی وارتباطات گرامی باد
-روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر این روز را به تمامی همکاران مان که در روابط عمومی مشغول کار ند این روز را تبریک می گوید وهمچنین این روز را به کسانیکه روابط عمومی را می فهمند ونیز به کسانیکه درک درستی از روابط عمومی دارند تبریک می گوید -«روز روابط عمومي» فرصت خوبي براي شناساندن اين هنر به شهرونداني باشد که جز اطلاع‌رساني وظيفه‌اي براي روابط عمومي‌ها متصور نيستند -

27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی وارتباطات گرامی باد

روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر این روز را به تمامی همکاران مان که در روابط عمومی مشغول کار ند این روز را تبریک می گوید وهمچنین این روز را به کسانیکه روابط عمومی را می فهمند ونیز به کسانیکه درک درستی از روابط عمومی دارند تبریک می گوید

«روز روابط عمومي» فرصت خوبي براي شناساندن اين هنر به شهرونداني باشد که جز اطلاع‌رساني وظيفه‌اي براي روابط عمومي‌ها متصور نيستند و اين جماعت را پلي ميان خود و مسئولان يک سازمان مي‌دانند.

اما واقعيت اين است که اهالي روابط عمومي که معمولا به جاي منطق‌هاي چارچوب‌دار از احساس و شم حرفه‌اي خود فرمان مي‌گيرند به اين «تعريف همگاني» اميد چنداني نمي‌بندند و همواره اين روز را با تبريکي خشک و خالي سپري مي‌کنند.

امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی قابل توجه است. نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنا بر این،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی و حتی جهانی است و در واقع،‌ منظور از وظایف استراتژیک روابط عمومی، دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است.

در تعريف قديمي روابط عمومي مي گفتند: روابط عمومي بايد چشم و گوش و زبان سازمان باشد. اما امروزه از روابط عمومي ها به عنوان مغز سازمان ياد مي كنند. اما در واقع روابط عمومي بخشي از سازمان است كه وظيفه شناخت و تجزيه و تحليل افكار عمومي، يافتن نقاط ضعف و قوتها و شناخت فرصتها و محدوديتها را دارد و در پي آن است تا با پيشگيري از محدوديتها، بهترين استفاده ها را از فرصت ها براي سازمان طراحي كند.

روابط عمومي با به کارگیری هنر و مهارت و دانش و با هدف توسعه انسانی فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و سازمان که پایه ی حرکت اجتماع است فراهم می نمایید و خالصانه در اعتلا و ارتقای فرهنگ مدنی تلاش می ورزید .

 

 

سیدرضا موسوی – مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر

 
 
 
 
 
 
27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی وارتباطات گرامی باد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal