شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1391/07/19 تعداد بازدید: 151
پرواز بادبادک‌ها درروز جهانی کودک دربهنمیر شهرستان بابلسر
- این مراسم برای اولین بار و به ابتکار و دعوت آموزش و پرورش بهنمیردر مورخ 91/07/18 برگزار گردید - همکاران تیم سلامت شبکه بهداشت بابلسر ؛ آقای دکتر بزرگ زاده و خانم شفیعی کارشناس ماما و خانم پورآقابرار همکار بهورز و همکاران ستادی شبکه بهداشت بابلسر؛ خانم ذکریانژاد کارشناس مسئول بهداشت مدارس نیز در این مراسم حضور یافتند و به توزیع تراکت و جزوه های آموزشی در زمینه سلامت روان در بین خانواده ها پرداختند .
 

بادبادک‌ها درروز جهانی کودک در بابلسر به  پرواز درآمدند

 

به مناسبت روز جهانی کودک جشن پرواز بادبادک‌ها در زمین فوتبال شهرداری بهنمیر شهرستان بابلسربرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بابلسر در این مراسم که به ابتکار و دعوت آموزش و پرورش بهنمیردر مورخ 91/07/18 برگزار گردید ؛ بیش از 150 کودک بهمراه والدین شان حضور داشتند و این روز را برای کودکان مدارس بهنمیربابلسر،خاطره انگیزساختند .

 همکاران تیم سلامت شبکه بهداشت بابلسر ؛ آقای دکتر بزرگ زاده و خانم شفیعی کارشناس ماما و خانم پورآقابرار همکار بهورز و همکاران ستادی شبکه بهداشت بابلسر؛ خانم ذکریانژاد کارشناس مسئول بهداشت مدارس و سیدرضا موسوی مسئول روابط عمومی شبکه  نیز در این مراسم حضور یافتند و به توزیع تراکت و جزوه های آموزشی در زمینه سلامت روان در بین خانواده ها پرداختند .

 دکتربزرگ زاده پزشک تیم سلامت در سخنانی سلامت کودک و لزوم توجه خانواده ها به نیازهای روحی و عاطفی کودک در ارتقاء سلامت روانی کودکان را با اهمیت توصیف کردند و افزودند : سهل انگاری در توجه به این نیازها موجب ضربه شدید به روان کودک و نیز بروز مشکلات در بزرگسالی خواهد شد  . ایشان روابط كودك و والدين و ساير اعضاي خانواده ، چون شبكه و نظامي درهم پيچيده است كه افراد آن در كنش متقابل با يكديگرند . اين نظام در مجموعه اي از نظام هاي بزرگتر همچون محله ، جامعه شهري و جامعه ي گسترده تر قرار گرفته است خانواده با الگو قرار گرفتن، به كودك ياد مي دهد كه چگونه بايد رفتار كند و چگونه با اجتماع سازگار شود و مهمتر اینکه اين كه خانواده ، كودك را يك موجود اجتماعي بار مي آورد .

در این مراسم کودکان علاوه بر شرکت در برنامه‌های شاد و متنوع نظیربرگزاری مسابقه بادبادک ها ؛  در مسابقه نقاشی نیز شرکت کردند  که در پایان به تعدادی ازمنتخبین جوایزی اهداگردید .

 

روابط عمومی شبکه بهداشت بابلسر

 
 
 
 تصاویر مراسم
 
                
                
 
 
 
پرواز بادبادک‌ها درروز جهانی کودک دربهنمیر شهرستان بابلسر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal