شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ جمعه ۳۰ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1391/08/02 تعداد بازدید: 180
استقرار نهایی اجرای برنامه پزشک خانواده شهری در بابلسر
- به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر؛ این مراسم ساعت 9 صبح مورخ 91/08/01 و درمکان پایگاه بهداشتی شماره یک آغاز گردید . - مراسم با حضور آقای دکترپارسایی جانشین معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و آقای مهدی انتظاری معاون فرماندار ومسئولین شهرستان و مردم شریف ؛ استقرار نهایی اجرای برنامه پزشک خانواده شهری در مناطق شهری شهرستان بابلسر رسما" آغاز به کار کرد .
 
 

استقرار نهایی اجرای برنامه پزشک خانواده شهری در بابلسر

همزمان با سایر شهرهای استان مازندران در بابلسر و طی مراسمی با حضور آقای دکترپارسایی جانشین معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و آقای مهدی انتظاری معاون فرماندار ومسئولین شهرستان و مردم شریف ؛ استقرار نهایی اجرای برنامه پزشک خانواده شهری در مناطق شهری شهرستان بابلسر رسما" آغاز به کار کرد .

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر؛ این مراسم ساعت 9 صبح مورخ 91/08/01 و درمکان پایگاه بهداشتی شماره یک آغاز گردید .   

 
 
 

 مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر در سخنانی با مثبت ارزیابی نمودن روند اجرایی این برنامه، از اعضای ستاد اجرایی طرح در استان و شهرستان در طی اجرای فاز ده گانه این طرح  که از خرداد 91 کلید خورد، از ابتدا تلاش شد با مدیریت وصرف حداقل هزینه های مالی ، طرح را با برنامه به پیش ببریم که خوشبختانه درطی اجرای برنامه درزمینه اطلاع رسانی ، آمارگیری ، سرشماری و ثبت داده ها در سامانه ، کارها طبق برنامه و با شتاب بسیارخوبی توسط همکاران درستاد اجرایی و نظارتی به پیش رفت و در این خصوص گاها" تا رتبه دوم را در استان کسب    می نمودیم .

دکتر علی رحمانی با بیان اینکه دربحث انتخاب پزشک توسط مردم شهرستان بابلسرجزوه پرشتاب ترین شهرها بوده ؛ از هم شهرستانی های خود خواستند در صورتی که تاکنون مبادرت به تکمیل فرم پایه سلامت خانوار خود ننموده اند هرچه سریعتربه مراکزمجری برنامه درسطح شهرستان مراجعه و نسبت به انتخاب پزشک و شرکت در طرح اقدام نمایند.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر ادامه دادند : در اجرای این برنامه تمامی پزشکان عمومی و متخصص و داروخانه ها و آمایشگاه ها و مراکز فیزیوتراپی شهری بابلسر با عقد قرار داد در این طرح حضور کسترده و فعالی داشته اند و قراردادهای اولیه بیمه صورت پذیرفته و قرارداد نهایی نیز طی 24 ساعت آینده و با شروع ویزیت اولیه خانوارها توسط پزشک آغاز خواهد شد.

گفتنی است 25 داروخانه ،24 پزشک متخصص ،5 فیزیوتراپ و 7 آزمایشگاه در این شهرستان وجود دارد که با کلیه این واحدهای درمانی قرارداد بسته شد .

مهدی انتظاری معاون فرماندار بابلسر در سخنانی ؛ امروز را روز شکرگذاری خواند و افزود:امروز، روزی است که آیندگان درباره ما قضاوت خواهند کرد که در چنین موقعیتی که دورتا دور مرز ایران برای تحریم بسته شده است توانستیم دست به چنین کار کارشناسانه ای بزنیم .

وی با اشاره به اینکه 97 درصد داروها در داخل کشور تولید می شوند خاطر نشان کرد :آنچه که امروز ما در بحث سلامت و بهداشت داریم به برکت وجود اطباع ایرانی ست.

انتظاری اظهار امیدواری کرد که این روز همانند روزهای تاریخی کشور به یادگار بماند و به برکت این طرح مشکلات و کاستی هایی که در این بخش است کاهش یابد .

محمد صادق پارسایی جانشین معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز طی سخنانی ضمن تبریک به عوامل ستاد اجرایی ، نظام پزشکی و خدمت گزاران عرصه سلامت اجرای این طرح را یک حرکت جسورانه دانست و اظهار داشت:ارائه خدمات درمانی به مردم باعث می شود ما در سخت ترین شرایط با جدیت تلاش کنیم .

وی این طرح را تغییر نگرش الگوی ارائه خدمات دانست و افزود : با اجرایی شدن این طرح و کاهش هزینه ها عدالت اجتماعی در جامعه تحقق می یابد و هم چنین منابع نظام پزشکی به درستی مصرف می شود.

وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه 100 درصد واحدهای درمانی بابلسردر این طرح مشارکت داشتند خاطر نشان کرد: با مشارکت کلیه واحد های درمانی ، انشا الله ما شاهد کوچکترین مشکل در این شهرستان نخواهیم بود .

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بابلسر

 
 
 
بخش تصاویرمراسم
 
                        
                         
          
استقرار نهایی اجرای برنامه پزشک خانواده شهری در بابلسر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal