معاونت دانشجویی و فرهنگی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1393/09/15 تعداد بازدید: 103
پيام معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه به مناسبت فرار رسيدن روز دانشجو
دكتر محمدرضا حق شناس معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه به مناسب فرا رسيدن روز دانشجو پيامي صادر كردند، متن پيام بدين شرح مي باشد.

                                                              بسم الله الرحمن الرحيم

در تاريخ پر فراز و نشيب ملت برزگ ايران روزهاي درخشان و سرنوشت سازي وجود دارد كه زبان و قلم از وصف عظمت آن ناتوان و عاجز است و تاريخ اين مرز و بوم هرگز آن را فراموش نخواهد كرد.

16 اذر كه به حق بعنوان (( روز دانشجو )) نام گذاري شده است، سند روشن آزاديخواهي، حق طلبي و عدالت جويي دانشجوي مسلمان پاك ضمير و روشن انديش ايراني است كه به مانند خورشيد پرفروغي است كه انوار تابناك آن تا هميشه تاريخ به نهضت اصيل دانشجويي گرما و روشني مي بخشد. از همين روست كه گراميداشت آن، گراميداشت تمامي ارزشهايي است كه تمسك و پاي بندي به آنها تضمين كننده سلامت، استقلال و تداوم انقلاب شكوهمند اسلامي است .

بي شك، در افق پيش روي جامعه و جهان در گذر، دانشگاه و دانشجو مهمترين سرمايه اساسي كشور است و در روند شتابان تحولات علوم و فن آوري، توسعه و پيشرفت از آن ملتي است كه در توسعه منابع انساني گام هاي اساسي و بلندي برداشته اند. البته اين مهم در پرتو توجه ويژه و همه جانبه به دانشگاه و دانشجويان در همه سطوح ميسر خواهد شد و اميد آن كه روز دانشجو فرصتي دوباره فراهم آورد تا شناخت مضاعف و توجه بيشتري به اين مهم فراهم شود.

اينجانب ضمن تبريك روز دانشجو به دانشجويان فهيم ميهن اسلامي بويژه دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي مازندران اميدوارم دانشجويان عزيز و گرامي ضمن ارج نهادن به جايگاه والا و رفيع دانش و بينش با حضور فعال و با نشاط خود در عرصه هاي مختلف سياسي، اجتماعي و فرهنگي و... در پاسداشت اين روز ملي و تاريخي بكوشند.

دكتر محمد رضا حق شناس

معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي مازندران

پيام معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه به مناسبت فرار رسيدن روز دانشجو
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3.56 تعداد کل امتیازها:9
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal