معاونت دانشجویی و فرهنگی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1394/07/05 تعداد بازدید: 69
پيام دكتر محمد رضا حق شناس معاون فرهنگي و امور دانشجويي به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد
دكتر محمد رضا حق شناس معاون فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي مازندران به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد پيامي به شرح ذيل صادر كرد

باسمه تعالي

«ن و القلم و مايسطرون»

طلوع دوباره صبح دانش و بازگشايي دانشگاهها ، را به همه دانشجويان ، اساتيد و صاحبان خرد و انديشه كه در مسير كسب علم و معرفت و براي تقويت پشتوانه هاي علمي و معنوي جامعه اسلامي مان تلاش مي كنند، بويژه به دانشجويان ورودي سال جديد تبريك و تهنيت عرض مي نمايم . عزيزاني كه به مدد تلاش مستمرشان دركسب علم ودانش اينك محيطي نو و مقدس بنام دانشگاه را تجربه مينمايند و بيش از هر قشر ديگر مسئوليت ساختن ايران اسلامي را بر دوش دارند و هم چنين تقارن آن را با هفته دفاع مقدس كه يادآور تلاش ها، ايثارگريها و ازجان گذشتگي هاي حماسه سازان ايران اسلامي است، گرامي مي داريم.  

شروع سال تحصيلي جديد كه فضاي كشور عطر آگين به رايحه دانش و آميخته با تقويت روحيه ديني نسل جوان مي شود، سر آغاز تحولات روحي و فكري استعدادهاي نهفته دانشجويان عزيز براي بالندگي ميهن اسلامي مان خواهد بود و بي ترديد عزت ، سر افرازي و شكوه ايران اسلامي و حاكميت ارزش ها و كرامت انساني ، به عزم و همت وتلاش شما دانشجويان آگاه و مصمم وابسته است .

در آغاز سال تحصيلي جديد از دانش پژوهان و دانشجويان عزيز انتظار مي رود كه قدر اين دوران پربركت را بدانند و با توكل به خدا و اعتماد به نفس و تلاش و جديت در فراگيري علم و دانش ، و با نصب العين قرار دادن فرمايش مقام معظم رهبري كه دانشجوي موفق را دانشجوي ميداند كه در ابعاد علمي ، اخلاقي و ورزشي موفق باشد ، راه خود را به سوي آينده اي درخشان بگشايند و پيوسته خود را به دو بال علم و ايمان مجهز كنند . چرا كه اين دو بال ، لازمه پروازي موفق است .

اينجانب ضمن تبريك سال تحصيلي 95-94 دستيابي به مدارج عالي علمي تواًم با موفقيت، بهروزي و سعادت وآينده اي شاد را براي شما عزيزان از خداوند متعال مسئلت دارم .

                                                            دكتر محمد رضا حق شناس
                                    معاون فرهنگي و امور دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي مازندران

پيام دكتر محمد رضا حق شناس معاون فرهنگي و امور دانشجويي به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal