معاونت بهداشتی
۱۳۹۸ شنبه ۱۰ اسفند
تاریخ: 1395/06/10 تعداد بازدید: 26
دانشگاه علوم پزشكي مازندران رتبه برتر نمايشگاه « سيماي اميد » را دريافت كرد
در نمايشگاه سيماي اميد كه به منظور ارائه و اطلاع رساني خدمات و دستاوردهاي دولت يازدهم از دوم تا هشتم شهريور ماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان در ساري برپا شده بود دانشگاه علوم پزشكي مازندران عنوان رتبه برتر را كسب كرد

دانشگاه علوم پزشكي مازندران رتبه برتر نمايشگاه « سيماي اميد » را دريافت كرد

در نمايشگاه سيماي اميد كه به منظور ارائه و اطلاع رساني خدمات و دستاوردهاي دولت يازدهم از دوم تا هشتم شهريور ماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان در ساري برپا شده بود دانشگاه علوم پزشكي مازندران عنوان رتبه برتر را كسب كرد .

ادارات كل آموزش و پرورش و شيلات استان نيز حائز دريافت عنوان رتبه برتر نمايشگاه سيماي اميد شدند.

در نمايشگاه سيماي اميد كه در دو شيفت صبح و عصر پذيراي 1700 نفر از بازديد كنندگان بوده است   اقدامات و فعاليتهاي سه ساله دولت تدبير و اميد توسط سازمانها و ادارات كل استان در 44 غرفه به نمايش گذاشته شد.

مراسم اختتاميه اين نمايشگاه عصر روز يكشنبه هشتم شهريور ماه با حضور  معاون سياسي امنيتي استانداري مازندران ،مديركل روابط عمومي استانداري ، مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان ، معاون بهداشتي دانشگاه ،مسئول روابط عمومي دانشگاه و  مديران ساير سازمانها و جمعي از اصحاب رسانه ها برگزار شد.

گفتني است در مدت زمان برگزاري اين نمايشگاه يك اتوبوس آمبولانس اورژانس 115 با 10 تخت استقرار يافته و خدمات رايگان  سلامت نيز در زمينه تست فشار خون ، قند خون و مشاوره تغذيه و روانشناسي به بازديدكنندگان ارائه شد .
دانشگاه علوم پزشكي مازندران رتبه برتر نمايشگاه « سيماي اميد » را دريافت كرد
Powered by DorsaPortal