معاونت بهداشتی
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد
تاریخ: 1391/07/19 تعداد بازدید: 168
بزرگداشت روز جهانی وهفته ملی کودک
مراسم بزرگداشت روز جهانی وهفته ملی کودک با شکوه خاصی تحت عنوان کودک،خانواده و جامعه روز یکشنبه 16

مراسم بزرگداشت روز جهانی وهفته ملی کودک با شکوه خاصی تحت عنوان کودک،خانواده و جامعه روز یکشنبه 16 مهرماه با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران و معاون محترم بهداشتی دانشگاه ،مدیر درمان مشاور دانشگاه و رئیس اداره کاره آفرینی، اساتید محترم گروه کودکان دانشگاه،معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی،پلیس راهور استان،مدیران شبکه های بهداشت و درمان استان و شهرستان،مدیران گروههای فنی و کارشناسان مسئول بهداشت خانواده،کارشناسان برنامه سلامت خانواده و تعدادی از پزشکان مرکز درمانی و مدیران و مربیان مهدهای کودک استان و گروهی از مشاورین اداره آموزش پرورش در تالار آیت الله کوهستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

در این مراسم ابتدا دکتر ناصحی ضمن خیرمقدم به مدعوین ازاهداف این همایش بیاناتی ایراد فرمودند.
 
در ادامه دکتر جواد غفاری  فوق تخصص آسم وآلرژی کودکان ومدیر گروه گروه کودکان وعضو هیات علمی دانشگاه در خصوص راه های پیشگیری از حوادث وسوانح کودکان سخنرانی فرمودند.

سپس دکتر زما نفر فوق تخصص غدد کودکان و عضو هیئت علمی دانشگاه در خصوص رشد و تکامل همه جانبه کودکان ایراد سخنرانی کردند. در این مراسم گروه سرود و قرآن و نمایش دبستان نزهت با شور و هیجان ویژه ای به این همایش گرمی بخشیدند.

نقش مهد کودک ها در آموزش کودکان عنوان سخنرانی سرکار خانم میرراسخیان رئیس کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان بود که در این همایش نطق فرمودند.

سرگرد میرزاد کارشناس نیروی انتظامی استان در خصوص چالشهای اجتماعی فراسوی کودکان نکات مهمی را به سمع و نظر حاضرین بیان کردند و در پایان این همایش لوح بیمارستان دوستدار کودک به منتخبین اهداگردید.
 
 
/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal