معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ فروردين
تاریخ: 1391/07/30 تعداد بازدید: 256
پانزدهمين همايش ملی بهداشت محيط ايران
پانزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران درشهر رشت برگزار میگردد این همایش فرصتی است تا تازه ترین یافته های علمی و تجربیات در علوم بهداشت محیط، محیط زیست و سایر رشته های مرتبط به اشتراک گذاشته شود.در این راستا دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان، انجمن علمی بهداشت محیط ایران و دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران اقدام به برگزاری این همایش کشوری نموده اند و امید است که این گردهمایی منجر به بهبود سطح عملی این رشته ها و ارتقای شاخص های بهداشتی کشور گردد.

 

امروزه اهمیت صیانت از عوامل محیطی و محیط زیست و نقش آن در ارتقای سطح سلامت جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست. از آنجا که محور توسعه پایدار انسان سالم است و بی شک انسان سالم فقط در محیط سالم قابل پرورش می باشد، از این رو رویکرد حفاظت از محیط زیست و بهداشت عمومی در تمام برنامه های توسعه ای اجتناب ناپذیر است. توجه به این نکته ها ما را بر آن می دارد که در حوزه بهداشت محیط هر چه عمیق تر به تفکر نشسته و هر چه کوشاتر در این مسیر حرکت کنیم.

خداوند بخشنده را سپاسگزاریم که این افتخار را به ما عطا فرمود تا میزبان استادان، پژوهشگران، متخصصان، کارشناسان و دانشجویان عالیقدر و گرامی سراسر کشور در پانزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران باشیم این همایش فرصتی است تا این عزیزان تازه ترین یافته های علمی و تجربیات خود را در علوم بهداشت محیط، محیط زیست و سایر رشته های مرتبط به اشتراک گذارند.
در این راستا دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان، انجمن علمی بهداشت محیط ایران و دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران اقدام به برگزاری این همایش کشوری نموده اند و امید است که این گردهمایی منجر به بهبود سطح عملی این رشته ها و ارتقای شاخص های بهداشتی کشور گردد.
با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی کسانی که در نظام سلامت کشور جمهوری اسلامی ایران تلاش و کوشش می نمایند.

رییس همایش : دکتر حسن بهبودی
دبیر علمی همایش: دکتر مهرداد فرخی
دبیر اجرایی همایش: دکتر مهدی جهانگیر بلورچیان

سایت همایش:

http://www.gums.ac.ir

 

پانزدهمين همايش ملی بهداشت محيط ايران
Powered by DorsaPortal