معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين
تاریخ: 1394/03/09 تعداد بازدید: 42
جلوگيري از پيري جمعيت و ازدواج جوانان رابطه مستقيم با اشتغال دارد
نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي در تذكري به مسئولان اجرايي كشور خواست تا با فراهم آوردن زمينه هاي اشتغال به فكر نسل جوان مملكت باشند

محمد دامادي نماينده مردم ساري و مياندرود با حضور در نمايشگاه پويايي وجواني جمعيت در ساري ضمن بازديد از نمايشگاه به كميته اطلاع رساني با بيان اينكه جمعيت كشور در حال پيري است گفت: در وهله اول بايد تلاش كرد تا با تعدد مواليد كشوررا از پيري خارج كنيم. وي افزود: فرمان رهبري در اين خصوص جداي از دستور شرعي دستوري كاملا كارشناسانه است كه تمام دنيا هم براي جلوگيري از پيري جمعيتي به آن رسيده اند.

نماينده مردم ساري در مجلس شوراي اسلامي در تذكري به مسئولان اجرايي كشور خواست تا با فراهم آوردن زمينه هاي اشتغال به فكر نسل جوان مملكت باشند چرا كه اگر جوان كار و اشتغال مناسب داشته باشد و ازرفاهي نسبتي برخوردار؛قطعا ازدواج كرده و در فرزند آوري هم مشكلي نخواهد داشت.

وي با بيان اينكه ازدواج امر مهمي است كه اگر به آن مي پردازيم بايد زمينه آن را هم براي جوانان فراهم كنيم تاكيد كرد: اگر بخواهيم فرمان رهبري را اجرايي كنيم بايد زمينه ازدواج را براي جوانان با اولويت اشتغال مناسب فراهم كنيم.

جلوگيري از پيري جمعيت و ازدواج جوانان رابطه مستقيم با اشتغال دارد
Powered by DorsaPortal