معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين
تاریخ: 1394/07/23 تعداد بازدید: 31
جشن باشكوه هفته ملي كودك در كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان
جامعه سالم در گرو داشتن كودكان سالم

جشن باشكوه هفته ملي كودك در ساري

جامعه سالم در گرو داشتن كودكان سالم

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي ؛ در آخرين روز هفته ي ملي كودك، جشن باشكوهي با حضور كودكان مهدكودك هاي شهرستان ساري و همچنين تعدادي از كودكان مبتلا به سرطان در سالن اجتماعات كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استانبا همكاري مركز بهداشت استان  برگزار شد.

رييس مركز بهداشت شهرستان ساري در اين مراسم با اشاره به هفته ي ملي كودك از15 تا 21مهرماه گفت: تمام كشورها براين باورند كه براي داشتن كشوري سالم و روبه رشد بايد كودكان سالم داشته باشند.

دكتر عقيل برزگر در گفتگو با روابط عمومي معاونت بهداشتي دانشگاه اظهار داشت: هفته كودك بهانه اي است براي آنكه خانواده ها و دستگاه هاي اجرايي مرتبط با كودك و نوجوان توجه و برنامه ريزي بيشتري در اين حوزه داشته باشند تا بتوانيم جامعه ي سالم ، باطراوت و شادي داشته باشيم.

وي در جمع خبرنگاران افزود: مركز بهداشت ساري نيز بعنوان جزئي از معاونت بهداشتي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي كشور در اين هفته برنامه هاي متفاوتي را برگزار كرد.

برزگر با بيان اينكه انسان با بهانه زنده است، گفت: كودكان بهانه اي هستند براي آنكه خانواده ها بتوانند در كنار آنان و سالم بودن آنان از زندگي لذت ببرند.

رييس مركز بهداشت ساري از برگزاري نمايشگاه و كارگاه هاي آموزشي تغذيه سالم و مشاوره و معاينه هاي پزشكي در اين هفته خبر داد و خاطرنشان ساخت: بدين وسيله بهداشت و سلامت را آموزش مي دهيم تا كودكان ازسنين پايين بتوانند بهداشت و سلامت جسم و روان را بياموزند.


 

جشن باشكوه هفته ملي كودك در كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان
Powered by DorsaPortal