معاونت بهداشتی
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1395/02/05 تعداد بازدید: 91
مراسم صبحانه سالم در مدرسه صادقيه ساري برگزار شد
به مناسبت هفته سلامت جشنواره صبحانه سالم با حضوررييس مركز بهداشت استان،رئيس مركز بهداشت شهرستان ساري ،كارشناسان شبكه بهداشت ودرمان و مسئولان آموزش و پرورش در مدرسه ابتدايي صادقيه ساري برگزار گرديد.

مراسم صبحانه سالم در مدرسه صادقيه ساري برگزار شد

 به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت مازندران،به مناسبت هفته سلامت جشنواره صبحانه سالم با حضوررييس مركز بهداشت استان،رئيس مركز بهداشت شهرستان ساري ،كارشناسان شبكه بهداشت ودرمان و مسئولان آموزش و پرورش در مدرسه ابتدايي صادقيه ساري برگزار گرديد.

رئيس  مركز بهداشت مازندران به مناسبت هفته سلامت و به منظور اگاهي دانش‌آموزان از غذاهاي سالم و توجه به شعار سال بهداشت جهاني غلبه بر ديابت، برنامه صرف صبحانه سلامت در مدرسه با همكاري آموزش و پرورش براي دانش‌آموزان تدارك ديده شده است

دكتر محسن اعرابي با تاكيد بر اينكه كه  عدم مصرف صبحانه در دانش آموزان مي توا ند منجر به افت قند خون وعدم ياد گيري مطلوب شود گفت: هدف از برگزاري اين برنامه استفاده دانش‌آموزان از غذاي سالم و ترويج اين فرهنگ صحيح و سالم در بين آنان است.

به گفته وي اگر تغذيه سالم نباشد و به صبحانه اهميت داده نشود درس خواندن و يادگيري مفاهيم نيز سخت تر خواهد شد يكي از عوامل تحرك و يادگيري نوجوانانبحث تغذيه سالم است. تغذيه ي سالم در هر سنى مهم است، اما براى كودكان در حال رشد مهم تر است.

مراسم صبحانه سالم در مدرسه صادقيه ساري برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal