شبکه بهداشت و درمان آمل
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1391/08/09 تعداد بازدید: 158
جلسه هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشکي مازندران در شبکه بهداشت درمان آمل برگزار شد
جلسه هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور قائم مقام محترم وزير بهداشت و درمان 7آبان در شبكه بهداشت و درمان شهرستان آمل برگزار گرديد .
جلسه هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشكي مازندران با حضور قائم مقام محترم وزير بهداشت و درمان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران جناب آقاي دكتر ناصحي و معاونين محترم دانشگاه و همچنين فرماندار محترم شهرستان آمل آقاي اكبرزاده و نماينده محترم در مجلس شوراي اسلامي شهرستان جناب آقاي دكتر يوسفيان و روساي محترم بيمارستان در دانشكده پرستاري آمل در شبكه بهداشت و درمان شهرستان آمل در تاريخ 7/8/91 برگزار گرديد .

ابتدا با تلاوت چند از قرآن كريم آغاز شد سپس جناب آقاي دكتر حمزه قاسمي مدير شبكه بهداشت و درمان ضمن خير مقدم و خوش آمد گوئي به مقام محترم وزير و رئيس دانشگاه و هيئت همراه و ديگر مدعوين محترم گزارش جامعي از وضعيت و مشكلات موجود نيروهاي انساني تجهيزات ، فضاي فيزيكي مراكز بهداشتي درماني شهري و روستائي ، خانه هاي بهداشت و پايگاههاي اورژانس 115 شهري و جاده اي و فضاي درماني بيمارستانهاي تابعه ( امام علي (ع) امام رضا (ع) 17 شهريور ) ارائه نمودند .

و همچينن اين مقام مسئول از روند اجراي طرح پزشك خانواده شهري به شرح ذيل بيان نمودند كه با 19 مركز بهداشتي درماني شهري تعداد 374/111 نفر بطور آنلاين پزشك خانواده خود را انتخاب نمودند و تعداد 20855 نقر بطور دستي جهت انتخاب پزشك خانواده شهري اقدام كردند.

در ادامه مشكلات موجود در بيمارستان امام رضا (ع)‌بخصوص بخش دياليز ، تعداد مراجعين بيمار بخش دياليز به امكانات و تخت هاي موجود كه قابل مقايسه نمي باشد .

و يكي از مشكلات اساسي شهرستان آمل بخش MRI مي باشد ، عنايت ويژه ، مقام محترم رئيس دانشگاه نسبت به آن داشته باشند .

و بيان اينكه دستگاه سي تي اسكن شهرستان قديمي و جواب گوي بيماران عزيز نمي باشد مطرح كردند و در پايان با اشاره به اينكه بيمارستان 160 تختخوابي از مصوبات دور نخست سفر استاني دولت است و در فهرست طرح هاي ماندگار قرار گرفته است و بيمارستان چهارم شهرستان آمل مي باشد و هم اكنون بناي ساختمان بيمارستان در مراحل پاياني قراردارد خواستار تجهيزات و تشكيلات و جذب نيرو براي آن بيمارستان شدند . تا ان شاء ا... در دهه فجر امسال به بهره برداري برسد. و در خصوص افتتاح و بهره برداري و مشكلات پيش رو مركز بهداشتي درماني وانا مسائلي را مطرح كردند.

و بعد از گزارش مدير شبكه جناب آقاي دكتر ناصحي رئيس دانشگاه ضمن تشكر از مديران و مسئولان بهداشتي و درماني شهرستان آمل به عنوان مركز بلوك درماني تا حوزه استحفاظي تنكابن و در آينده مركز بلوك آموزشي خواهد شد . و داراي اهميت خاصي مي باشد و نيازهاي منطقه را بخصوص در بخش درماني بر طرف مي نمايد و با توجه به راههاي مواصلاتي شهرستان اولويت آن را چند برابر مي كند .

در ادامه نظرات كارشناسي در خصوص حل مشكلات موجود ( بهداشتي درماني پزشك خانوادئه شهري آموزشي و راهكارهاي آن ارائه كردند .

در اين جلسه دكتر عزت ا... يوسفيان نماينده محترم مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه شهرستان آمل مبدا ورودي استان مازندران است گفت با توجه به حضور مسافران در جاده هراز خواستار اين شد كه مسئولين بهداشت و درمان نگاه خاصي نسبت به اين شهرستان داشته باشند .

يدا... اكبرزاده فرماندار محترم آمل با بيان اينكه زير ساخت هاي بهداشت و درمان در شهرستان آمل فراهم مي باشد و با اين نگاه كه پروژه هاي عمراني سلامت را با اعتبارات ملي تكميل نمائيم . فرماندار محترم در پايان با اشاره به اينكه در طرح پزشك خانواده همه ظرفيت هاي شهرستان را همسو كرديم . در اجراي طرح مشكلي نداريم و پروژه هاي بيمارستاني بر اساس زمان بندي افتتاح مي شود .

جلسه هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشکي مازندران در شبکه بهداشت درمان آمل برگزار شد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal