شبکه بهداشت و درمان آمل
۱۳۹۸ دوشنبه ۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1391/10/03 تعداد بازدید: 165
برگزاری نهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی
نهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی سال 91 بیست و نهم آذرماه در فرمانداری آمل برگزار شد.
 نهمين جلسه کارگروه سلامت و امنيت غذايي سال 91 بيست و نهم آذرماه ساعت 30/12 در فرمانداري با حضور فرماندار محترم و روساي ادارات و اعضاي کارگروه سلامت برگزار گرديد. 
جلسه با تلاوتي چند از قرآن مجيد آغاز گرديد و سپس دکتر قاسمي مدير شبکه بهداشت و درمان و دبير کارگروه سلامت و امنيت غذايي ضمن خوش آمد گويي به مدعوين حاضر درجلسه مصوبات جلسه هشتم را قرائت کردند

 آقاي يدا... اکبرزاده فرماندار محترم شهرستان ضمن تسليت به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقيه (ع) مطالبي را طي جلسه بيان کردند. و تاکيد بر اينکه تمام دستگاههاي اجرايي بايد براي ارتقاي سلامت شهرستان تلاش کنند و همچنين افزود حتي در دهياري ها جلسات کارگروه هاي سلامت تشکيل شود و تمام مشکلات اين حوزه بخوبي رصد شود. و با بيان اينکه در راستاي جايگاه تغذيه و سلامت مردم مسئوليت داريم و با اعلام اينکه چندين جلسه براي ساماندهي کشتارگاه سنتي آمل برگزار کرديم گفت با وجود اين جلسات اگر شرايط نامناسب و غيربهداشتي ادامه پيداکند اين واحد را تعطيل مي کنيم و در ادامه اظهار داشت در هفته آينده اکيپ مشترک فرماندار مدير شبکه بهداشت رئيس محيط زيست رئيس دانپزشکي شهرستان و شهرداري از کشتارگاه صنعتي و همچنين کشتارگاه سنتي از نزديک بازديد بعمل آيد. در صورتي که سرمايه گذار نتواند نيازهاي شهرستان درخصوص کشتار صنعتي را برطرف کند تدبير ديگري براي آن مي انديشيم و بايد وظايف بخش خود را در اين زمينه عمل کنيم
.

آقاي عليزاده معاون خدمات شهري شهرستان آمل گزارشي از وضعيت بهسازي و ساماندهي کشتارگاه سنتي ارائه کرد. و با بيان اينکه از سال گذشته تاکنون 200 ميليون تومان هزينه کرديم.

دکتر نظري رئيس دامپزشکي شهرستان آمل از وضعيت نامناسب احداث کشتارگاه صنعتي با توجه به اهميت آن و حمايت ها هيچ گونه پيشرفتي در اين مجموعه حاصل نشده است .

خانم مهدوي کارشناس غيرواگير شبکه بهداشت گزارش اجمالي از وضعيت سوانح و حوادث از شش ماهه اول سال 91 و مقايسه با مشابهه سال قبل براي اعضاي کارگروه سلامت ارائه نمود.
  و سپس از این گزارش دکتر قاسمی مدیر شبکه خواستار حضور کارشناس مربوط به حوادث و سوانح در شورای ترافیک شهرستان شدند. و پیشنهاد مدیر شبکه بهداشت و درمان راهپیمایی نمادین به مناسبت 29 دی ماه روز جهانی پاک روز پنج شنبه ساعت 7 صبح از میدان 17 شهریور به سمت ادارات مربوطه را خواستار شدند.  

برگزاری نهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal