شبکه بهداشت و درمان آمل
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1391/11/25 تعداد بازدید: 151
برگزاری مراسم تجلیل از رابطین بهداشتی شهرستان آمل
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر 12 بهمن ورود بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و به منظور گرامیداشت روز جهانی داوطلب مراسم تجلیل و قدردانی از رابطین سلامت برگزار گردید
 
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر 12 بهمن ورود بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و به منظور گرامیداشت روز جهانی داوطلب و تقدیر تشکر از زحمات آن ها مراسم تجلیل و قدردانی از رابطین سلامت در صبح روز پنجشنبه و با حضور مسئولین و نمایندگان رابطین ادارات محترم و با استقبال بی نظیر رابطین بهداشتی روسای مراکز بهداشتی درمانی شهرستان آمل برگزار گردید .
در این مراسم آقای دکتر حمزه قاسمی مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن تبریک تهنیت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی به ایراد سخن پرداختند مدیر شبکه افزود سلامتی معقوله مهمی است برای حصول به مشارکت شما داوطلبان سلامت نیازمندیم و بدون حضور شما آیتم های سلامت دست نخواهیم یافت در ادامه با بیان اینکه در سال 90 و 91 مرگ مادر باردار نداشتیم بخاطر آموزش چهره به چهره شما می باشد. مدیر شبکه از ریاست محترم آموزش و پرورش جهت همکاری در برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر نمودند.
در این مراسم دکتر قاسم حامدی سخنرانی کردند وی درخصوص ارزش و اهمیت خدمت رابطین سلامت از دیدگاه اسلام پرداختند وی افزود جایگاه سلامت را نمی توان برای او قیمت قائل شده خدمت رابطین قابل فروش نمی باشد و زحمات رابطین را اینگونه توصیف کردند. هر قدمی که برای همسایه ها بر می دارید بر روی بال فرشتگان قدمی می زنید.
در پایان جلسه از خیر محترم آقای حاجی باب ا... یوسف زاده ساکن روستای بوران در خصوص اهدای زمین به مساحت 700 مترمربع 40 درصد از ساخت مرکز بهداشتی درمانی بوران ب مقدار یک میلیارد ريال تقدیر و تشکر به عمل آمد.
و در همین مراسم به تعدادی از رابطین سلامت به عنوان نماینده هر مرکز و به تمامی رابطین هدایایی به رسم یادبود و تعدادی از دانش آموزان شهرستان آمل در این طرح سلامت رابطین شرکت داشتند لوح تقدیر داده شد
 
برگزاری مراسم تجلیل از رابطین بهداشتی شهرستان آمل
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal