شبکه بهداشت و درمان تنکابن
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
br ENGLISH
date: 1391/01/19 review : 159
نواختن زنگ سلامت در دومين روز از هفته سلامت در دبستان شهيد درويش تنكابن
زنگ سلامت با حضور مسئولين آموزش و پرورش و شبكه بهداشت در دبستان شهيد درويش به صدا درآمد .
به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت تنكابن : زنگ سلامت با حضور مسئولين آموزش و پرورش و شبكه بهداشت در دبستان شهيد درويش به صدا درآمد . در اين مراسم معاون تربيتي آموزش و پرورش ابتدا به ايراد سخنراني پرداختند و پس از ايشان دكتر نژاد مقدم مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان هاي تنكابن و عباس آبادحول محور شعار جهاني بهداشت(سالمندي و سلامت )سخنراني نمودند. نژاد مقدم سالمندي را اينگونه تعريف نمودند: بر اساس مستندات سازمان بهداشت جهاني افراد 60 سال و بالاتر به عنوان افراد سالمند شناخته مي شوند و بر اساس منابع علمي جمعيت، زماني كه 12% جمعيت را افراد 60 سال و بالاتر تشكيل دهد، پديده سالمندي در جمعيت استقرار مي يابد.

-    درطول چند دهه اخير نسبت سالمندان دردنيا درحال افزايش است. براساس برآوردها ، نرخ رشد سالمندي به جمعيت درحدود 5/2 درصد است كه با ادامه اين روند در سال 2025 ميلادي جمعيت سالمندي جهان به حدود يك ميليارد نفر خواهدرسيد و حدود 13.7%  جمعيت را تشكيل خواهد داد.

در ادامه برنامه هابا اجراي نمايش نامه با محوريت سلامت و سالمندي همراه بود . درادامه دانش آموزان با اجراي سرود سلامت و تقدير از بهداشتياران دانش آموز و اهداي هديه به سالمندان مراسم به پايان رسيد 

 .

/img/NoImage.jpg
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal