مرکز بهداشت ساری
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/07/30 تعداد بازدید: 38
همایش سلامت روان در شهرستان ساری
به مناسبت هفته نکوداشت سلامت روان همایش یک روزه ای در مرکز بهداشت شهرستان ساری برگزار شد.
 
به مناسبت هفته نکوداشت سلامت روان همایش یک روزه ای در مرکز بهداشت شهرستان ساری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت ساری : همایش سلامت و روان با حضور کارشناسان ، رابطین ادارات و جمعی از سالمندان مرکز توانبخشی سرای مهر در سالن همایش معاونت بهداشتی برگزار گردید .

دکتر صفریان معاون بهداشتی مرکز بهداشت شهرستان ساری ضمن خیر مقدم به مدعوین ، سالمندی را مرحله ای از زندگی دانست که زمان شروع آن شاید زیاد اهمیت نداشته باشد، مهم این است که همه ما به دوران سالمندی خواهیم رسید.  از همین اکنون باید در خصوص مراقبت های بهداشتی درمانی و رفاه اجتماعی آن دوران برنامه ریزی کنیم که آینده نه چندان دور،بسیار نزدیک است و در صورت عدم آمادگی ، پاسخگویی به نیاز ها بسیار سخت خواهد بود.  

معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان ساری همچنین افزود : لازم است عوامل سست کننده جایگاه سالمندی و نیازهای آنان شناسایی و خانواده را محیط گرمی برای این دوران قراردهیم. 

در ادامه مسئول واحد بهداشت روان مرکز بهداشت شهرستان ساری به بیان موضوع زندگی با تاکید برمهارت قاطعیت پرداختند.

فاطمه تقی زاده با بیان اینکه در سالمندان کنترل هیجانات و مهارت های زندگی از جمله قاطعیت بیشتر از سایر افراد است کمک های آنان را درآموزش در برخورد با مسائل ، حل مسئله و مشکل موثر دانست و از مهارت قاطعیت به عنوان یک مهارت کاربردی در ارتباطات بین فردی ، آموزش نوجوانان و جوانان برای مقابله با رفتارهای پرخطر مانند اعتیاد نام برد.

این همایش با هنر نمایی تعدادی از سالمندان سرای مهر و با اجرای سرود و موسیقی بلز همچنین اجرای دکلمه توسط کارشناس روابط عمومی ش خانم آرزو محمدی و اجرای گروه موسیقی سنتی آذین شد.

در پایان به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان اهدا شد.
 
 
 
 
همایش سلامت روان در شهرستان ساری
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal