مرکز بهداشت ساری
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1392/10/15 تعداد بازدید: 16
مراسم نمادين بوفه سالم نمونه در مدرسه ابتدايي ياس شهرستان ساري
روابط عمومي مركز بهداشت ساري: بمناسبت هفته اطلاع رساني بسيج آموزش همگاني تغذيه14 لغايت 21 با عنوان «كاهش مصرف نمك و روغن» مراسم نمادين بوفه سالم نمونه در مدرسه ابتدايي ياس شهرستان ساري اجرا شد.

بمناسبت هفته اطلاع رساني بسيج آموزش همگاني تغذيه14 لغايت 21 با عنوان «كاهش مصرف نمك و روغن» مراسم نمادين بوفه سالم نمونه در مدرسه ابتدايي ياس شهرستان ساري اجرا شد.

در اين مراسم كه با حضور معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران (دكتر اعرابي) و معاون محترم سلامت و تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش (آقاي ساداتي) و رئيس مركزبهداشت شهرستان ساري(دكتر برزگر) و كارشناسان تغذيه و مدارس معاونت بهداشتي و آموزش و پرورش در اين مدرسه برگزار گرديد.

دكتر اعرابي معاون بهداشتي دانشگاه در زمينه تغذيه سالم ، ميان وعده هاي مناسب و اهميت صبحانه سخناني ايراد كردند .ايشان با تاكيد بر مصرف غذاهايي كه مواد ضروري و مورد نياز را به بدن برسانند به دانش اموزان توصيه كردند تا با مصرف روزانه شير و مواد لبني به رشد استخوان ها كمك كنند.همچنين به خانواده ها يشان ياداوري كنند به اينكه غذاهاي كم چرب و كم نمك را تهيه نمايند تا در اينده با جواناني سالم و شاداب و بدور از رخوت و بيماري به سمت جامعه سالم و پويا پيش برويم.

كارشناس مسئول تغذيه معاونت بهداشتي(مهندس نوروزخاني)در همين زمينه، دانش آموزان را به مصرف صبحانه كامل قبل از آمدن به مدرسه تشويق نموده و در ادامه سئوالاتي با موضوع صبحانه و ميان وعده سالم براي دانش آموزان با هدف آموزش بيشتر مطرح گرديد كه به پاسخ هاي صحيح جوايزي به رسم يادبود اهدا گرديد.

درپايان دانش آموزان با يك ميان وعده غذايي سالم( يك پرس عدسي ) پذيرايي شدند
  
                                    
 
                                                
 
 
 
مراسم نمادين بوفه سالم نمونه در مدرسه ابتدايي ياس شهرستان ساري
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal