شبکه بهداشت و درمان قائمشهر
۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
تاریخ: 1395/05/28 تعداد بازدید: 29
تجليل و گراميداشت روز ورود آزادگان سرافراز
در مورخ26 مرداد 1395در مراسمي از آزادگان شبكه و مركز بهداشت شهرستان قائمشهر تجليل شد . آقاي دكتر محمد گران سرپرست شبكه و مركز بهداشت ضمن تبريك به مناسبت فرارسيدن 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي از تلاش و زحمات آزادگان سرافراز تشكر نمودند.

تجليل و گراميداشت روز ورود آزادگان سرافراز  

 

در مورخ26 مرداد 1395در مراسمي از آزادگان شبكه و مركز بهداشت شهرستان قائمشهر تجليل شد . آقاي دكتر محمد گران سرپرست شبكه و مركز بهداشت ضمن تبريك به مناسبت فرارسيدن 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي از تلاش و زحمات آزادگان سرافراز تشكر و افزودند : « مقاومت ، ايثار ، فداكاري و صبر و تحمل آزادگان قابل ستايش و تقدير است ؛ شنيدن خاطرات آزادگان از سالهاي درد و فراق ، دور از ديار ، تحمل شكنجه ها و سختي هاي طاقت فرسا هر انسان آزاده اي را متاثر مي سازد .

          در ادامه حاج آقا صادقي امام جماعت شبكه و مركز بهداشت سخناني از رهبر فقيد انقلاب حضرت امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب در وصف آزادگان بيان فرمودند و افزودند : عصر 27 مرداد 1369 هيچ وقت از خاطره ها محو نخواهد شد و ساعتي بياد ماندني و منظره اي فراموش نشدني بود . وي افزود : ازادگان مردان عمل در عرصه جهاد هستند .

          مراسم با قرائت شعر و اهداي لوح تقدير و جوايز به همكاران آزاده به پايان رسيد .

تجليل و گراميداشت روز ورود آزادگان سرافراز
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal