بيمارستان آموزشي و درمانی زارع ساري
۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
br ENGLISH
تاریخ: 1396/10/02 تعداد بازدید: 72
يكم دي روز پيشگيري از سوختگي
به مناسبت روز اول دي ماه كه روز پيشگيري از سوختگي اعلام شده است جراحان فوق تخصص پلاستيك ، ترميمي وسوختگي با حضور مديريت بيمارستان زارع ساري به بازديد از بخشهاي سوختگي و اورژانس بيمارستان زارع پرداختند

به مناسبت روز اول دي ماه كه روز پيشگيري از سوختگي اعلام شده است . جراحان فوق تخصص پلاستيك ، ترميمي وسوختگي با حضور مديريت بيمارستان زارع ساري به بازديد از بخشهاي سوختگي و اورژانس بيمارستان زارع پرداخته و پس از ويزيت بيماران درباره ي چگونگي پيشگيري از سوختگي آموزش هاي لازم را يادآور شدند در پايان جراحان نظرات خود را پيرامون اين روز مهم و پيشگيري از سوختگي بيان داشت .

 

آموزش عمومي پيشگيري از وقوع سوختگي، در راستاي پيشگيري از وقوع سوختگي و ترويج فرهنگ رعايت نكات ايمني در منزل به منظور جلوگيري از ايجاد اين حادثه بسيار ضروري و مهم است.

با اشاره به اينكه حوادث ناشي از سوختگي يكي از معضلاتي است كه خواه و ناخواه در جامعه به وقوع مي پيوندد،سالانه بالغ بر 150 هزار مورد سوختگي در كشور رخ مي دهد.

از اين تعداد سوختگي متاسفانه 3000مورد به فوت منجر مي شود.

اگر خانواده هاي ما به خوبي آموزش ببينند و نكات ايمني را رعايت كنند مي توان اميدوار بود كه اين آمار تا حد قابل قبولي كاهش يابد.

يكم دي روز پيشگيري از سوختگي
Powered by DorsaPortal