دانشکده پزشکی
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1395/06/24 تعداد بازدید: 511
پيام تبريك
پيام تبريك رياست دانشكده پزشكي ساري به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد و ورود دانشجويان ورودي جديد

دكتر آريا سليماني رئيس دانشكده پزشكي ساري به مناسبت آغاز سال تحصيلي 96-95 و ورود دانشجويان ورودي جديد پيامي صادر كرد،

به گزارش مركز خبر روابط عمومي دانشكده پزشكي، در پيام تبريك رئيس دانشكده جناب آقاي دكتر آريا سليماني آمده است :

آغار سال تحصيلي جديد و شروع دلنشين فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي را به جامعه دانشگاهي و دانشجويان عزيز دانشكده و به خصوص دانشجويان گرامي جديد الورود كه براي نخستين بار به محيط مقدس دانشگاه و دانشكده گام نهاده اند صميمانه تبريك گفته و براي همگان از درگاه خداوند متعال موفقيت، بهروزي و سعادت را آرزومندم.   

 

جايگاه رفيع دانشگاه به عنوان نهادي اجتماعي، فرهنگي، آموزشي، پژوهشي و كارآفريني و كانون تفكر و جوشش فكري در جامعه، لزوم مشاركت نخبگان و دانشگاهيان در زمينه هاي مختلف فرهنگي به ويژه كرسي هاي آزاد انديشي، ايجاد فضاي نقدپذيري و گفتگو در دانشگاه ها و ايجاد اتاق هاي فكر در راستاي ارتقاي سطح معنوي، اخلاقي و فرهنگي و نيز استفاده بهينه از ظرفيت هاي علمي، هنري و اجتماعي دانشجويان را ايجاب مي كند، در اين راستا بر يكايك اعضاي جامعه دانشگاهي است كه با ايجاد فضايي همراه با نشاط، پويايي علمي و فرهنگي در محيط دانشگاهي تلاش نمايند.

اميد است به فضل الهي، در طول سال تحصيلي جديد در جهت تهذيب، خود سازي و علم اندوزي، تلاش مضاعف نموده و در آينده با علم و معرفت بيشتر در جهت پيشرفت كشور مثمر ثمر باشيم. همچنين اميد است دانشجويان گرامي جديدالورود در سال تحصيلي پيش رو با تلاشي دوچندان و همتي والاتر از قبل با انگيزه‌هاي قوي و محكم دانش طلبي، جوياي كسب علم و بالا بردن توان بينشي خود؛ هم در جهت افزايش حجم اطلاعات علمي و هم در بهينه‌سازي اطلاعات و عمق بخشيدن به آن گام بر‌دارند. 

 

در پايان با استعانت از خداوند متعال، براي كليه دانشجويان، اعضاي هيئت علمي و همه كاركنان دلسوز و تلاشگر دانشكده، آرزوي توفيق روزافزون در تمامي عرصه ها خواستارم.

 

دكتر آريا سليماني

رئيس دانشكده پزشكي ساري
پيام تبريك
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal