بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
br ENGLISH
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نوزدهمین جلسه هیت امنا در بیمارستان امام خمینی ر ه  ساری خبر داد: 1391/07/17
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نوزدهمین جلسه هیت امنا در بیمارستان امام خمینی ر ه ساری خبر داد:

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نوزدهمین جلسه هیت امنا در بیمارستان امام خمینی ر ه ساری خبر داد:

۶۰ درصد افراد غیر بومی از خدمات بیمارستان امام خمینی (ره) ساری بهره می برند

رییس د انشگاه علوم پزشکی مازندران در نشست اعضای هیات امنای مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری به خدماتی که در این مرکز به مراجعه کنندگان ارایه می شود اشاره و تصریح کرد: ۶۰ درصد از افراد غیر ساروی با مراجعه به این بیمارستان از خدمات درمانی آن استفاده می کنند.

دکتر محمد مهدی ناصحی در سخنانی با اشاره به اینکه بخشهای بسیاری از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری متمرکز است، گفت: به همین منظور خدمات مطلوب و بهره مندی مناسب از این خدمات از انتظارات مردم است .

وی با تاکید بر اینکه برای ارتقای این بیمارستان تلاشهای بسیاری صورت گرفته، اظهار داشت : تمامی پیگیریها و اقدامات انجام شده در راستای بهبود خدمات درمانی بوده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به طراحی جدید برای بهسازی فضای بیمارستان اشاره کرد و افزود: در توسعه و بهسازی فضاهای این مرکز اقدامات خوبی صورت گرفت.

دکتر ناصحی راه اندازی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی، آزمایشگاه، افزایش اتاق عمل و نیز راه اندازی دوره دستیاری ارتوپدی را از جمله اقدامات مهم درزمینه درمان عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: دانشگاه علوم پزشکی مازندران در زمینه استقرار رشته های بیهوشی-فوق تخصص گوارش- ارتوپدی و تجهیزات پزشکی در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری به خوبی وارد شده است.

وی افزود: مشارکت هیات امنای بیمارستان امام خمینی (ره) ساری در تحقق اهداف اساسی این مرکز نقش بسزایی خواهد داشت.

تعداد بازدید: 90
Powered by DorsaPortal