بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
br ENGLISH
/img/NoImage.jpg 1391/07/17
رییس بخش IVF مرکز آ موزشی درمانی امام خمینی (ره)ساری خبر داد

رییس بخش IVF مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره)  ساری:

بخش درمان ناباروری بیمارستان امام خمینی(ره) ساری یکی از مراکز مهم دولتی کشور است

رییس بخش IVF مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری با بیان اینکه بخش درمان ناباروری این بیمارستان یکی از مراکز مهم دولتی کشور است، گفت: این مرکز از سالها قبل با پیشرفته ترین تجهیزات و کادری متخصص و مجرب شروع به کار نموده است.

دکتر پیوندی ضمن اعلام مطلب بالا، با اشاره به اینکه سالانه صدها زوج نابارور برای حل مشکل خود به این مرکز مراجعه می کنند، افزود: درصد قابل توجهی از این افراد با نتیجه مثبت و حاملگی موفق، بخش ناباروری را ترک می کنند.

وی به بیان بخشهای مختلف کلینیک درمان ناباروری پرداخت و افزود: این کلینیک شامل بخشهای درمانگاه، سونوگرافی، آزمایشگاه واتاق عمل است که توسط 3 متخصص جنینی شناسی،2 فلوشیب نازایی، یک پرستار، یک کارشناس علوم آزمایشگاهی و 4 ماما اداره می شود.

رییس بخش IVF مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری ادامه داد: متخصصین بیهوشی و ارولوژیست نیز در این بخش همکاری ویژه ای دارند.

وی با بیان اینکه بخش کلینیک درمان ناباروری ارتباط نزدیکی با بخش روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران دارد، که در لزوم خدمات لازم را ارایه می دهد، اظهار داشت: ارایه مشاوره به مراجعین، انجام آزمایشات لازم و انتخاب روش درمان از جمله مراحل درمان است.

دکتر پیوندی ، انجام خدماتICSI-  -IUI-IVF- ICSI-TEST-و انجماد سازی و نگهداری جنین ها و اهدا جنین را از جمله مهمترین خدماتی که درا ین مرکز ارایه می شود، عنوان کرد.

 

 

تعداد بازدید: 847
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal