بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
br ENGLISH
/img/NoImage.jpg 1391/07/22
رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری: کاهش یک سومی ترخیص با رضایت شخصی در بخش اورژانس

رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری:          کاهش یک سومی ترخیص با رضایت شخصی در بخش اورژانس               

رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری با اشاره به اینکه ترخیص با رضایت شخصی در بخش اورژانس به یک سوم کاهش یافته گفت: نارضایتی بیماران در این بخش به ۴ درصد تقلیل یافته است.

دکتر عالیه زمانی در حاشیه انجام نخستین جراحی مغز واعصاب با استفاده از دستگاه ناویگیشن در جع خبرنگاران ضمن اعلام خبر بالا، گفت: در گذشته تنها تعداد اندکی جراحی مغز واعصاب در این بیمارستان انجام می شده ولی در حال حاضر با برنامه ریزیها صورت گرفته این نوع اعمال جراحی از نظر تنوع و تعداد افزایش یافته است.

وی به افزایش و جذب برخی رشته های تخصصی و فوق تخصصی در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری اشاره و تصریح کرد: انجام عمل جراحی با استفاده از ناویگیشن در این مرکز فرصت خوبی برای دانشگاه علوم پزشکی مازندران به شمار می رود.

دکتر زمانی ضمن بیان اینکه با راه اندازی بخش جراحی مغز واعصاب در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری ۲ اتاق عمل ثابت برای این نوع جراحی ها در نظر گرفته شد، ادامه داد: این اتاقها در حال احداث هستند و تا ۶ ماهه اول امسال به بهره برداری می رسند.

رییس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری از افزایش تخت های جراحی از ۱۸ تخت به ۲۰ تخت خبر داد و گفت: بخشی از جراحی های انجام شده در این مرکز مربوط به بخش عروق است که در ساخت وسازهای انجام شده فضای مناسبی برای آن در نظر گرفته شده است.

وی به دوبرابر شدن ظرفیت تختهای بخش آنکولوژی اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر ۲۲ تخت در این قسمت وجود دارد که تا پایان امسال به ۴۰ تخت افزایش می یابد.

دکتر زمانی اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری را از پرترافیک ترین و شلوغ ترین اورژانس های استان دانست و خاطرنشان ساخت: ساماندهی بیماران در اورژانس از اولویتهای این مرکز به شمار می آید.

وی با بیان اینکه لیست انتظار برای بستری شدن در این مرکز طولانی است گفت: برای بستری در بخش ICU نیز متقاضیان فراوانی داریم لذا مقرر شد علاوه بر ۲۵ تخت موجود در این بخش، ۸ تخت دیگر افزوده شود.

رییس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری با تاکید بر اینکه تعداد شکایات نیز طی چندسال اخیر کاهش یافته افزود: بر اساس برنامه حاکمیت بالینی آمار رضایتمندی مراجعه کنندگان به این مرکز افزایش یافته است.

دکتر زمانی به راه اندازی سامانه پیام کوتاه به شماره ۲۰۰۰۰۷۹۰۱۰ در این مرکز اشاره و تصریح کرد: مراجعه کنندگان می توانند از این طریق نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارند.

رییس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری ضمن تاکید بر اینکه همه باید به بیماران احترام بگذاریم وکرامت انسانی آنها را حفظ کنیم تصریح کرد: این امر موجبات رضایتمندی بیماران را فراهم می آورد.

دکتر زمانی توجه به کارکنان را نیز یکی از برنامه های کاری این بیمارستان دانست و افزود: برای پرسنل این مرکز امکانات رفاهی در نظر گرفت شد.

وی با بیان اینکه درمناسبتهای مختلف جشنهایی نیز برگزار می شود، گفت: امکانات ورزشی ، برگزاری اردوهای تفریحی و برنامه های تشویقی و.. از جمله برنامه های رفاهی این مرکز است.

تعداد بازدید: 195
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal